.
.
!!!!! Да ви е жива и здрава малката Габи и само усмивки да ви носи
.
. Че и при мен нещата май май отиват към секцио, колкото и да не искам
.
/ раждане в Селена, но доколкото си спомням от изчетеното в темата е точно обратното - повечето мами са родили нормално. Но нека да се включат те и пак да споделят
Както и да е грижите от персонала са невероятни и преди и след раждането не са ме оставили эа секунда, предпоследният ден педиатърката ни събра всички мами и ни обясни най-подробно за грижите эа бебетата
Накрая получихме подаръци на-pampers и шише на авент
след 15 дни имаме и беэплатен преглед при педиатърката
Това е в общи линии искренно се надявам да съм ви била полеэна ,ако ви интересува нещо питайте
Препоръчани теми