Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (114) - септември 2021

  • 123 509
  • 1 424
# 1 230
Ваня_89 в Месинджър ги притеснявам от време на време ,уж били готови ама ги чакам още Anguished
Ние също по месинджър само си пишехме, докато един ден не звъннах и се поскарах и много бързо ги получихме, може да пробвате, ако искате и Вие да се обадите.
Виж целия пост
# 1 231
През годините от Лидл съм печелила точно три награди: готварска ръкавица, найлонови чорапи (които изхвърлих) и пластика за 10 лв от Фейсбук. Затова и вече не им се включвам в игрите с покупка. От Кауфланд имам по - голям късмет, но рядко ходя, защото няма в моя град. Предстоящата им промоция е хубава, макар и да не раздават 3 автомобила.
Виж целия пост
# 1 232
https://www.coca-cola.bg/igrai-za-nagradi/oficialni-pravila/ofic … hasha-bankia-2021
Ето една игра и от мен.Мисля че не е споделяна.
Виж целия пост
# 1 233
Може ли да помоля за един код на Кола, съвсем изключих,че е неделя, а теглят утре тротинетките , та съм останала с 6 кода. Естествено ще го върна утре Simple Smile
Благодаря , Evhen!!
Имам си вече купен билет, сега остава и късмет Simple Smile
Виж целия пост
# 1 234
Може ли да помоля за един код ...

Пратих ти.
Виж целия пост
# 1 235
Къде може да се намери тази хартия Мимоза?
Виж целия пост
# 1 236
https://campaigns.panasonic.eu/032021_Epilator_BG?fbclid=IwAR3Av … vCG6OSBi8rWXrzBKA
Виж целия пост
# 1 237
от Лидл съм печелила
3000 лв, 300 лв, 150 лв, куфар, екшън камера, мече и сега последно саунд-бар система
От Кауфланд моя приятелка спечели 2200 лв ваучери за пазаруване
аз и мъжа ми по 380 лв ваучери, друга позната  и тя 380 лв спечели.

иначе във ФБ видях снимка на кошницата с 20 продукта то направо черна дупка беше една маса отрупана с какво ли не.(не познавам жената).

Извинете, но тези суми от каква игра на Кауфланд са?

https://www.monitor.bg/bg/a/view/potrebitelska-programa-na-kaufl … pazaruvane-208480

миналата година бяха 1 месец с касови бележки беше томболата
Виж целия пост
# 1 238
Къде може да се намери тази хартия Мимоза?



В Пацони. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 239
Имам имейл от Чупа чупс, че съм потенциален победител за ваучер за Озон (с една бележка от снощи). Искат снимка на класовата бележка .

Още в понеделник изпратих на Чупата копие на касовата бележка, и понеже нямах никакъв отговор им писах в месинджър.
Днес получих отговор, че предстои преглед от администратор на всички изпратени бележки на спечелилите от първо теглене и  след това ще се свържат с всеки печеливш участник по имейл.
Виж целия пост
# 1 240
Здравейте, звъняха ми от номер +35924927423, но неможах да вдигана, а сега не мога аз да ги набера. Имате ли идея от къде звънят????
Виж целия пост
# 1 241
Момичетаааа помагайте моят син е на 1г. И като види рекламата с мечето Емечо полудява от Радост много му се радва и смее отива до телевизора и почва да го милва, свърши ли рекламата почва да реве 🤣 ако някоя от вас го има мечето ще се радвам много ако можеме и ние да се сдобием с него. Ще си заплатиме колкото пари струва. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 242
В играта на превръзки bella може ли да се печелят по няколко награди на един имейл?
От vn market research пращат ли ви анкети? На мен отдавна не са ми пращали.
Виж целия пост
# 1 243
Влизам да се похваля с награда от фейсбуk,отново от радио. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 244
И моята дъщеря( на 17г.) е луднала по Емечо🐼😂😂😂...а брат й (на 10г.)му се струва играчка за бебета😂😂😂
С 3 бележки участвам, но няма Емечо🐼
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия