Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (114) - септември 2021

  • 123 509
  • 1 424
# 1 320
Здравейте, да се похваля и аз с 1 код и едно единствено участие в новата кампания на КК съм с тротинетка. 🥳
Виж целия пост
# 1 321
Здравейте, да се похваля и аз с 1 код и едно единствено участие в новата кампания на КК съм с тротинетка. 🥳
Честито, как се участва за тротинетка с един код?
Виж целия пост
# 1 322
Здравейте, да се похваля и аз с 1 код и едно единствено участие в новата кампания на КК съм с тротинетка. 🥳
Честито, как се участва за тротинетка с един код?
Момичето явно в имало предвид един билет.
Виж целия пост
# 1 323
Здравейте, да се похваля и аз с 1 код и едно единствено участие в новата кампания на КК съм с тротинетка. 🥳
Честито, как се участва за тротинетка с един код?
Момичето явно в имало предвид един билет.

Да, точно така, имам предвид един билет. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 324
Получихте ли си раниците от форумната игра
Виж целия пост
# 1 325
Взех от Кауфланд Маги за 5лв. обаче не погледнах къде се регистрират бележките.. и сега не намирам никъде играта пфффф много съм зле. Иначе наградите бяха Оптигрил..
Виж целия пост
# 1 326
Получих смс от Лео и предполагам е колонката от КК ,която спечелих на 11.09.
Виж целия пост
# 1 327
Взех от Кауфланд Маги за 5лв. обаче не погледнах къде се регистрират бележките.. и сега не намирам никъде играта пфффф много съм зле. Иначе наградите бяха Оптигрил..
И аз се сетих сега като видях, че имам бележка, но и аз не намирам линк... Да не е свършила вече
Виж целия пост
# 1 328
Имам съобщение от спиди 0 лв алкохол нищо не съмпоръчвала някой има ли представа от коя игра може да е
Получих бутилка Джак Даниелс те имаха игра в началото на лятото и тогава също получих .Имало ли е скоро друга без покупка?
Виж целия пост
# 1 329
Не, не е. От 27.09 е, но и аз не снимах и сега не намирам никъде играта…
Взех от Кауфланд Маги за 5лв. обаче не погледнах къде се регистрират бележките.. и сега не намирам никъде играта пфффф много съм зле. Иначе наградите бяха Оптигрил..
И аз се сетих сега като видях, че имам бележка, но и аз не намирам линк... Да не е свършила вече
Виж целия пост
# 1 330
Получихте ли си раниците от форумната игра
Аз-не, но и с други награди съм чакала много, според  мен до седмица, две би трябвало вече да дойдат Simple Smile
Виж целия пост
# 1 331
Подарявам ваучер за продукти от категория "Детски артикули" на ЕМАГ за поръчки до 01.01.2021г - Подарен
Виж целия пост
# 1 332
Подарявам ваучер за продукти от категория "Детски артикули" на ЕМАГ за поръчки до 01.01.2021г
може ли за мен, ако, е още свободен?

Аз подарявам код за безплатна доставка за 1 месец от kolichka.bg
Виж целия пост
# 1 333
Онзи ден си получих комплекта от BIC. Много бързо дойде и съм изключително доволна. Всичко ще влезе в употреба за учениците вкъщи
(1 и 3 клас).
Виж целия пост
# 1 334
Някой май търсеше мече от емека в групата за размени някакъв г-н продава последна бройка по 55лв..
https://www.facebook.com/photo/?fbid=6568291119849502&set=gm.1921971061318612
Въпросният господин да спи довечера със затворен прозорец😂😂😂.Бива наглост,ама...


Е то пари,пари ама да търсиш 55лв за мече което го имаш подарък нещо .. 😏😏 едвам искат да забогатеят вече ..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия