Кралски работи и клюки - септември 2021

  • 80 151
  • 1 737
# 855
Меган изглежда тъжна.
А Хари май е загубил част от косата си последните дни.
Радвам се, че имат някакъв ангажимент.
Виж целия пост
# 856
Е, поне разбрахме, че не си е присаждал коса, ами си е било фотошоп.😂
И двамата така в черно са ми като за погребение.
Виж целия пост
# 857
Може да е напълняла и да се покрива.
Виж целия пост
# 858
https://twitter.com/meghvnmarkle/status/1441021097630183425?s=19



Струва ми се че палтото е тъмносиньо.
Виж целия пост
# 859
И аз предпочитам цвят, но тук явно има умисъл в избора, Хари и той е в черно. Харесват ми и двамата!  Мегън изглежда екстра за родила преди 3 месеца, този път по-бързо е влезнала във форма.
Виж целия пост
# 860
Фелипе и Летисия в Ла Палма.
Би ми било интересно да я видя в дънки, за такъв тип събития все избира панталон.




Матилде с нова рокля Natan.
Виж целия пост
# 861
Тъмносиньо е но изглежда черно
Виж целия пост
# 862
Страхотна е Летисия.  Супер форма.
Виж целия пост
# 863
И аз предпочитам цвят, но тук явно има умисъл в избора, Хари и той е в черно. Харесват ми и двамата!  Мегън изглежда екстра за родила преди 3 месеца, този път по-бързо е влезнала във форма.
За мен също има умисъл и това е че преди дни се чества годишнината от атентатите. Все пак на мястото са.
Не е изцяло в черно. Ето на клипа се вижда. Много тъмносиньо е палтото ѝ.
https://twitter.com/SussexPrincess/status/1441026247295971328?s=20
Лана подкрепям много добре изглежда Меган в подходящите тоалети.
Ще я видим и след два дни какво че избере.
Тогава може да е цветна.
Винаги я гледа с любов когато тя говори.
Виж целия пост
# 864
И аз предпочитам цвят, но тук явно има умисъл в избора, Хари и той е в черно. Харесват ми и двамата!  Мегън изглежда екстра за родила преди 3 месеца, този път по-бързо е влезнала във форма.
Съвсем наскоро беше 20 годишнината от атаката над Двете кули (: Предполагам за това.
Упс, заедно сме писали, давиз 😂
И аз я харесвам. Екстра изглеждат и двамата (:
Виж целия пост
# 865
Горката Кейт, все казват, че е бременна, на мен ми се струва, че няма намерение да има повече деца...
Като се е покрила за повече от два месеца, това е най-безобидното, което могат да казват журналистите! Нали и те работят, деца гледат, заплати оправдават, все нещо трябва да пишат 😏
И защо горката! Какво лошо да роди още едно! Те не едно, още няколко могат да имат! Пари имат, прислуга да ги обгрижва - цяла армия, детегледачки, къщи палати... Това да не сме ние, като родим по две и почваме да се гърчим как да ги гледаме, да  работим, въртим домакинство, на колко етажа да са им леглата, че да се вместим в стандартните ни 70-80 квадрата къщи... 😉

Кой е този до Хари в синия костюм? Като го знам Хари колко е дълъг, този мъж над 2метра ще да е.
Виж целия пост
# 866
Отиват на друг етаж



Виж целия пост
# 867
Харесват ми Хари и Мегън. Тя изглежда отлично в лице.

Летисия е топ. Убивам за тяло като нейното Simple Smile
Виж целия пост
# 868
Какво се случва с косата на Хари? Миналата седмица на фотосесията за Тайм беше с доста коса, сега почти няма останала



Няма нищо лошо да позлват фотошоп, за да изглеждат по-добре отколкото в действителност, но определено са прекалили и такава голяма разлика с реалността е странна.

Ще е интересно да видим и Меган с пусната коса дали и там има огромна разлика с действителността.

На мен ми харесват повече без фотошоп и ретуш, дано се научат да са щастливи със себе си и външния си вид, без екстеншъни и фотошоп
Виж целия пост
# 869
Тя искала още едно, но Уилям не щял.

Чудна Летисия. И Софи много харесах в черната рокля на точки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия