Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през септември

  • 96 383
  • 3 033
# 1 950
Гутен ви съботен, мИмичета!
Естествено, че моя милост е първа в събота! Днес обаче ще отида в 7,50,щото никой не вижда като ходя в 7,затуй 5 минути преди 8!
Оффф, Синеочка е болна, да се оправя бързо! И други болни също!
И да съ оплача, че не мога да се преброя, айшамусеневиди!
О, Мързелино, що си го причиняваш, ве, душо? 😀Фащай твоя убостник да пържи и да му дойде акълЯ в главата! Амаха!
Другото го забрайх... за кво да пиша!
Умната и внимателната с олинклузива! Полекичка!
Лек ви ден, Хубавелки!
Виж целия пост
# 1 951
Добро утро! Що пък да не кукна преди 6?! Даже кучето спи 🤪
Виж целия пост
# 1 952
Аз втора, ама Донс ме изпревари. Пу трета!
Отивам за кафе.
Виж целия пост
# 1 953
Сиросче, зареждам делонгито😀! Как го пиеш? Кили с теб ли е?
Виж целия пост
# 1 954
Дълго и без захар. Мерси, Весе! Kissing Heart
Килито го събудих и сега сърдит, лежи в коридора, като леко си показва главата към хола и ме наблюдава. Flushed
Виж целия пост
# 1 955
Добро утро!

На Веселинкова и другите работещи - лека работа. На останалите - честита събота.
Веселинка къде го сервира това обещани кафе от Делонгито? Изпихте ли го вече, ненаситници? Нищо. Сервирам ви кафе със закуска.

Виж целия пост
# 1 956
Добро утро!
Последен напън днес преди отпуската и после шапка на тояга!
Виж целия пост
# 1 957
Добро!
Панде, мерси за кафето! И за мен дълго и без захар, ам с мляко Simple Smile

Ще ходим към свеки и ще мързелувам.

П.п Сис, ще ходите ли някъде?
Виж целия пост
# 1 958
И аз от понеделник съм в отпуска. Имам доста неща да свърша и затова.
Виж целия пост
# 1 959
Панде, мерси за кафето! И за мен дълго и без захар, ам с мляко Simple Smile
Същото и за мен Simple Smile
Добро утро!
Виж целия пост
# 1 960
Късо, черно, 100% Arabica, medium roasted, без никакви добавки.
Добро ви утро. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 961
Айде, изпихте ли кайветата, че баницата ми е готова? И айрян има.
Виж целия пост
# 1 962
Е много лоша! 😁
Добро утро.
Виж целия пост
# 1 963
С тези кафета без захар ме провокирахте да пия и моето без захар. Млякото не му спестих обаче. Ми не е моето. Трябва си сладичко.

Сиросче, давай баницата! На една вълна сме с теб - аз за утре си мисля да спретна малки банички, за да си носи детето в училище.
Виж целия пост
# 1 964
Мисти,захванала съм курс и документи на дребната,така че ще сме в рамките на острова!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия