Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през септември

  • 96 379
  • 3 033
# 345
У нас пък не е имало таквиз вълнения било то за прием ил нещо друго Rolling Eyes Та ми е чуждо туй ...за сега, че не се знай кво ни чака Simple Smile

Всички болни да се оправят бързо!
Виж целия пост
# 346
Жаки, знаех си аз. Браво! Heart

Панде, прати ми от тортичката по гълъба, моля те! Hug Да ти е живо и здраво малкото пораснало Панде! Heart

Ренко, какъв сладунчо, да оздравява бързичко.

Фил и Монстърчо да се оправя скоро.

Утре малката ще започва в българското училище в Кеймбридж.  Много се вълнува, аз също.
Виж целия пост
# 347
Oo, и аз го видях сладунчото на Рени.Heart Eyes
Душика мила,да минава всичко.
Виж целия пост
# 348
Ами те добрите вести вече пътуваха, та не съм изненадана за  малкото Жаки! Смело сега да се потапя в новото поприще и все така с упорство да гради таланта си!
Много красиви места видях до тук. Не мога да кача хубавите, че много големи.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 349
Браво, браво на малкото Жаки. Тази вечер - почерпка за нейния успех.
Монстито е добре, ще събори сградата. Като се има предвид, че нощта беше почти безсънна, ми идва в повече.
Виж целия пост
# 350
Добър ви петък, банда!
Хубав ден ще е - имаме си пораснало детенце и "сертифицирана" певица Simple Smile
Честито да им е и честито и на мамите им!
Да им се радвате дълго и напоително!
Аз обичам да ходя по концерти.... Намек за Жакито....
И торта обичам....Намек за Пандето...
А най-обичам да има хубави новини!
Пък той, живота, си върви по един или друг начин. Както е рекъл Шишо Бакшишо : "Живота е радост и тъга..."
Аз пък рано сабахлем се сдобих с пломба Sad
Разпадам се на зъбарския стол, ама нЕма начин.

Хубав ден на празнуващите и сила на тъгуващите!
И това ще мине.
Виж целия пост
# 351
Супер новини Жаки, сега вече мога да пиша, че вчера и днес стискам палци, а със стиснати палци не мога да пиша.
Много се радвам за дъщеричката ти, тя е положила много усилия и заслужаваше да и се отплатят, но явно има и талант.
ЧРД и на малката Пандичка, да е много щастлива, а тортата ми изглежда толкова вкусна.

...............
Хубав ден на празнуващите и сила на тъгуващите!
И това ще мине.
Присъединявам се към това пожелание.
Виж целия пост
# 352
Браво на Жакито! Знаех си,че ще я вземат! 🥰🤗 РазчуСтвАх се и аз.
Излизахме малко ние,гушках един 7 месечен сладкиш,Синеочка си видя едни приятелчета от ДГ. Ся малко ОИ.
Виж целия пост
# 353
И аз трябва да си запазя час за зъболекар Tired Face
Виж целия пост
# 354
Няма нещо по-нормално от това да се радваме на успехите на децата си. Като се почне от първи стъпки, първа дума, първи клас, рисунки, отличия, образование, кариера, семейство, деца.
Виж целия пост
# 355
Това последното в мойта градина ли трябва да е? Satisfied
Виж целия пост
# 356
Жаки, поздравления за успеха на Малката Жаки! Все така успешно да се развива!

Аз заведох рожденичката на кино. Сега играе в любимия си детски център, а аз пия чай на любимата си тераса-кафене към детския център. После ме чака ОИ, а събота и неделя съм на работа.

За зъболекар не ми говорете. Финансово не стигам до него, а трябва ...
Виж целия пост
# 357
Защо приемаш нещата така? Ти изказваш мнение, аз също. За мен е неразбираемо да не се радваш на успехите на децата си.
Виж целия пост
# 358
Прииначаваш ми думите...не съм казала, че не се радвам. Казах, че сме нямали подобни вълнения и са ми е странно...също, че за в бъдеще се надявам да имаме.

Както и да е.
Виж целия пост
# 359
Само на бързо да поздравя малката/голяма певица.
Попътен вятър и желая.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия