Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през септември

  • 96 386
  • 3 033
# 420
Фил, как караш под стрес? 🙄
И то в Париж. Не питай.
Виж целия пост
# 421
Къф е тоя розАв жин, ве, чИ и розАв швепс?

Спиш, аз като си сипя, все си го показвам Розавия
Виж целия пост
# 422
Ма мойта е еврейска манЖа бе, лукът до златисто е водещ:) Свекър ми бог да го прости, много обичаше това ядене, той ме научи. Като си идваха лятото в Бълария месец поне ядеше само печени чушки, домати, шакшука и обикновен мишмаш:)
Диня и грозде. Последният път като отиде мъжът ми да го види, искаше домати да му носи и нашенско сирене.
Жаки му носи името, дано я гледа сега отнякъде и да е седнал на шакшука и смокинова ракия да се черпи❤

Веси, кат имаш дъщеря барман пиЙш квот ти забърка:)) Аз съм сичко коз😂😂😂
Виж целия пост
# 423
Мързелота, ето я сърдитка. 🐱

Шакшука никога не съм яла. Българска манджа ли е? Май ще пробвам да направя

Сипах си и аз с вечерята .

Уми, другият път ще е по-добре. Поне вече знаеш какво да очакваш.
Виж целия пост
# 424
Веси, кат имаш дъщеря барман пиЙш квот ти забърка:)) Аз съм сичко коз😂😂😂

А ако ти самата го раздаваш барман, не питай, не питаааай!
Виж целия пост
# 425
Близкоизточна е шакшуката. И много лятна Simple Smile

Ах, че хубави котараци показвате Heart Eyes
Виж целия пост
# 426
Панди, сърдитка определено е роднина на Киликандзера.
Виж целия пост
# 427
Сиросче, тя сега е с наранено достойнство. 😆 Затова така гледа. Иначе е лисичка. Голяма лигла е като иска нещо. Подмазва се умело. Гледа сладко. Но когато не е на кеф, баш си е рода с Киликандзеров.
Виж целия пост
# 428
Айде, оставям ви, започвам новия сезон на La casa de papel!
Виж целия пост
# 429
Тарти, чакай бе! Кажи испански криминален серЯл! Моля! Невиненият го гледахме.

И кажете моля как е италиански Моето Море? И на испански?

Mio Mare ли?
Виж целия пост
# 430
Ай,Киликандзерчето 😍!И сърдитка 🤩!
Мра си за котки!Ма големия синковец има алергия към тях,та сме пас.
Бира,бяло вино,и ся ако всичко е точно може и да спим тази нощ.Ма малко ме съмнява.Коремчето го боли,като новородено е,свива се и надува гайдата 😥.
Виж целия пост
# 431
Направи му чайче от копър и синап, нямаш ли еспумизан капки? Прати татко му да вземе, на Жаки много помагат за коремче.
И чайче от Джиндифил.

А акал ли е? Да не е запек?
Виж целия пост
# 432
С разтройство е 😕.Нищо освен вода не иска да пие.Галя му коремчето,капки нямам,а цял ден се чудех,дали да не взема.
А понеже цял ден не беше ял нищо,и одеве като невидял лапаше супата.Не му я дадох всичката, защото подозирах,че нещо такова ще стане.Поне Т не е много висока,тва ми е зора
Виж целия пост
# 433
Ренко, погледни тазектан. Моето много тежко караше тия вируси. Пък диети, пробиотици, нищо не помагаше или ги караше поне десет дни. Е, откакто личната на свеки му го изписа, направо се родих. Няма вкус, няма мирис. И поне при моето - глад.
Виж целия пост
# 434
Миличките котенцаааа...пфу, в миналия си живот съм била древноегипетска благородничка сигур, толкоз да обичам котки...

Аз си сипах розАво розе... втора чашка... леко ми личи по говора... по стъпките още не.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия