Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през септември

  • 96 350
  • 3 033
# 900
Благодаря ти, Съншайн! Аз не се оплаквам от живота си. Понякога ми писва на шапката, но на кого не му писва никога?
Виж целия пост
# 901
Аз назад не се обръщам,харесвам се,осъзната съм,имам си мм,две деца дето като им старт дадем ще ни оставят,за да успеят по техният начин.
Аз не се вглеждам е хората, образование,ценз, пари.Ссмо простите и плитките дребнави души ми бъркат в мозъка.
Тук всички са хипер готини и шарени като битие и местоживеене.Heart
Виж целия пост
# 902
Аз също не съжалявам за нищо назад...Имахме пререкания навремето с майка ми, че съм намерила мъж без висшУ и т.н...замлъкнаха леко по едно време. Сега след като си има инж. пред името е мега щастлива, все едно е оглавил огромен завод Nerd Както и да е...
Ме друго ме тревожи...бъдещето на детето и как ще се справим като родители...? Дали постъпваме правилно и тем подобни...от къде да черпя акъл незнам.
Виж целия пост
# 903
От вас човек едно вино да не може пие... Разфилософствали се.
Радвам се, че съм в тема пълна с толкова "посредствени", та и аз като тях Heart
Уиш и Тарталета са мъдри жени, това ще кажа.
Пп. Преди малко в кръчмата ме прецениха по часовника..... да се смееш ли, да ревеш ли? Който както го разбира. На мен ми е смешно.
Виж целия пост
# 904
Мисте, според мен няма правилно и неправилно в тази работа. Действате според своите убеждения и това, което чувствате за удачно в ситуацията. В една  и съща ситуация всеки би подходил различно.

Е, точно такива бяха и моите пререкания с родителите ми. Аз даже до известна степен заради тяхното негативно отношения към БНД се хванах с него. Исках да им дам да разберат, че за мен образованието не е от значение, щом човекът до мен ме обича и подкрепя, щом аз го обичам и приемам какъвто е. И все още смятам така. Не е виновна липсата на образование при него, че във взаимоотношенията ни на определен етап просто започна да следва модела на поведение, който е наблюдавал в детството си.
Виж целия пост
# 905
Мисте,и мен това ме притеснява 🤨.А беше толкова добро,възпитано,разбрано и приказливо(споделящо) дете.
И ся кво, посредствеността ли ще си "мерим" 😁.За мен важното е,че съм в мир със себе си,даже май и за нищо не съжалявам.Нещата са се случвали в точния за мен момент.
Виж целия пост
# 906

Ме друго ме тревожи...бъдещето на детето и как ще се справим като родители...? Дали постъпваме правилно и тем подобни...от къде да черпя акъл незнам.

И пак се сещам за филма "Русалки" , в който участваше Шер.
Мноооого стар филм...
Както и да е. Там тя каза, че децата не идват с упътване за употреба - каквото и да направиш, винаги може да сгрешиш.
Така, че прави каквото трябва, па то ще стане каквото си ще, щото умни хора са го казали Smile
Виж целия пост
# 907
Сиросче,ти пък с часовнико напред ли вуезна?

Мистиче,на колко беше твоя бандит?

Моята майка,от която нямам вест и кост от 7 години,не харесваше никой от партньорите ми,все без виши,без пари,не ми подаряват подаръци,не чистят,не готвят и т.н.
Виж целия пост
# 908
Мид, бе Joy
А има деца, които хич не щат да са като родителите си, не им щат примера, не им щат нищо.... за себе си мога да кажа, че благодаря, че не съм като тия, дето ми се пишат майка и татко. За детето ми... там и да искам, не мога да кажа. До човече си е. Ще претегли ли положителното и отрицателното и кое ще вземе, колкото и да се напъваме. Примери бол. И в двете посоки.
Виж целия пост
# 909
На 15 е моят...

Абе то и аз не искам да съм като нашите, ама на...квот не щеш, това става...Вярно е за жалост.

И ся се сещам за проектирането на неосъществени амбиции в/у децата...
Виж целия пост
# 910
Мистиче,ще се осъзнае,но поне още две,три години.
Аз моите много ги тормозя.
Виж целия пост
# 911
Философствате значи, цял следобед. И моето най-добро решение беше, че се отказах от докторат и от научна работа. Престиж, добре, ама той не храни къща. На родителите ми съм им довела зет, да се радват на неговите постижения. Мен да ме оставят на мира.
Виж целия пост
# 912
Каква тема само сте заформили...точно последните дни си правех разбор.
Виж целия пост
# 913
Боже...Я се стегнете!Да ви имам и посредствеността...
Ще ви го кажа така.Това се отнася за всички.
Във форума се регистрирам за втори път.Предишния беше преди много години,още сравнително малка бях и пишех в разни теми,в които все ми набиваха канчето.Наскоро се регистрирах наново заради подфорумите за здраве и забременяване.От скука един ден реших да вляза в тази тема.Много пъти ми се искаше да пиша,но тук видях интелигентни,умни,зрели жени.В тоЗ момент се обади моята посредственост и не посмях да се включа в обществото,но един ден реших да опитам и "скочих" от балкона.Нямах самочувствието да пиша сред вас.
Та,с две думи,че стана мноУ дълго,благодаря,че сте тук и че сте точно такива! Heart
Виж целия пост
# 914
Сиросче, аз пък даже нямам часовник.
Влача една антична китайска гривна, при това не толкова да ми брои крачките, а по-скоро да ми вибрира на ръката като ми звънне телефона, че все го зарязвам някъде. Представям си какво впечатление оставям у хората и как ме преценяват Joy

За научна кариера (по-скоро преподавателска във ВУЗ) и мен ме канеха като защитавах дипломна работа. Изобщо не съм се замисляла да приема. Много далечно и чуждо ми е това поприще. В крайна сметка, въпреки очакванията на някои от хората  около мен, сега се занимавам с това, с което исках още от 10-ти клас. Беше ми трудно да стигна до някакво що-горе прилично ниво, да мога да се издържам от това, но на кой не му е било трудно в началото? Успехът си е мой, сама съм го постигнала, макар че в очите на мнозина сигурно не е нищо съществено.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия