Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през септември

  • 96 383
  • 3 033
# 2 505
Ренкоо, мноого сладък, пу пу , да му изям бузите!
Да си жива,здрава и обичана Flowers Rose
Виж целия пост
# 2 506
Ооо, Ренко, личен празник със специален гост Simple Smile Жива и здрава да си! И да го слушаш това сладко дете Simple Smile
Виж целия пост
# 2 507
Ренко, честита да си! Flowers Hibiscus Heart

Ули, мърда Smiling Imp В понеделник е на невролог.

Болните да оздравявят веднага!
Виж целия пост
# 2 508
Честит рожден ден, Ренко! Ама, я си признай, с какво ядоса Бузан, че така жално гледа? М?
Виж целия пост
# 2 509
Благодаря ви 😊!
Измъкнах му тортата от ръцете,и я гледа жално жално 😂
Виж целия пост
# 2 510
Ренко, ма казвай ги тия работи дееее...  Simple SmileЧРД!


Сиросче, няма се даваш!

Някой да бачка в сферата на продажба на климатици?
Виж целия пост
# 2 511
Е, не, Ренко, и аз ще те изгледам изпод вежди. Как може да му измъкнеш тортата изпод носа на детето Joy
Виж целия пост
# 2 512
ЧеРеДе, Ренко! Да си жива и здрава, и мъжете вкъщи да слушат много!
Наздраве!
Виж целия пост
# 2 513
Честита да си Ренко! Здрава и щастлива.
Бузан колко е пораснал 💕
Голям юбилей, ще празнувате ли?
Виж целия пост
# 2 514
Ренко, честита да си! Много здрава и да те слушат всички мъже у вас😍😻🌺
Виж целия пост
# 2 515
Честит Рожден Ден, Ренко. Само здраве, успехи и любов. Не видях снимката,  жалко.
Сиросче, гуш Hug
Виж целия пост
# 2 516
ЧРД на Ренко, да си здрава и щастлива и да илядиш!!!
Гости - кво беше туй нящо? С баткото неам нерви ни да чистя за гости, ни да готвя, да не говорим, че беше придобил навика след първите 30 минути да им носи обувките да се обуват... да си ходят Laughing А с него на гости - мисия невъзможна. Повече от 30 минути не седи където и да било. Така че...

Ох напоследък само нерви с колата и с ММ и с мен и моята глупост... Светна ми чайничето, ама свети за 2 секунди и гасне после, точно тогава капеше и хидравлична течност, та сменяха нещо  и той реши, че това светене на чайника е свързано с въпросната течност и нещо да не бил зацапан датчика... и аз си карам... ама чайника почна по-дълго време да свети... аз си карам... почна почти постоянно да свети тъпият чайник, аз си карам, щото тнали казала съм му и нищо повече не мога да направя, няма време за моята кола... и така месец си карам със светещ чайник и тая неделя се качи да я покара той и на втория метър излиза врещящ - ма ти нямаш масло - ми аз още преди два месеца ти казах!!!!!
Два литра и половина изля в тъпата кола, грам масълце е нямало... и оттогава ту вие, ту не вие... тая сутрин затрака нещо, ама аз ... кво па толкова, ми да си трака, машинария е, сички тракат     ... и си карам. В ранния следобед обаче ме загриза леко червеят на страха и му направих клипче как трака. Пратих му го и като се разврещя - няма да я караш тая кола, не знаеш къде ше те остави...  Питам го - ма хич ли не мога да я карам, ма поне до Лидл, ма поне до тук, до там... НЕ!!!! Хубу, аз слушам. Извадих детето от колата врещящо, че му нарушавам стереотипите и навиците и се прибрахме.
 Вечерта той дошъл да си вземе работа и минава и през вкъщи да види колата. Ми кво да я гледа, трака си на паркинга, седи си, работи си и си трака... Тоя двигател е за скраб, да знаеш - ми вика... известно време май ше си без кола, няколко месеца... Ми хубу, виновна съм за маслото, мълча покорна и гледам в земята. И реших да му споделя едно наблюдение свое, ей-така без някаква надежда да го споделя - ми аз - казвам му кротко - като натисна съединителя и то тракането спира... и му демонстрирам, натискам съединителя и тракането спря. Ма що не съм го казала тва нещо по-рано, ма сега ли съм намерила да го кажа, след като ме бил навикал... та, обясни, това означавало, че някъв вал на скоронстната кутия нещо си там бла бла бла само това разбрах, обаче съм оневинена от обвинението в повреда на двигателя и бъдещо каране за скраб!!!!!!! та така. Smiley
Айде сега си признайте честно кой имА нерви да го изчете това Sweat Smile
Виж целия пост
# 2 517
Аз. Grinning
Виж целия пост
# 2 518
ЧРД, Ренко! Здраве, любов и всичко, което ти е на сърце!

Мързелче, и аз. Свежо пишеш и не те пропускаме. Хич не се надай Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 2 519
Честита да си Ренко! Жива, здрава, много щастлива, обичана и обичаща!
Току що изпратихме гсти Grin кума си дойде от Америка и нямаше как. Обичам гости, но времето не ми стига напоследък.  Днес им казах да идват, но ще поръчаме нещо, те пък донесоха риба, сготвиха я, донесоха и салта Joy сега само чиниите ми останаха и прецакването, че изчистих преди обяд. Малчо го върнаха от градина, водих го до ЛЛ, с ларингит е ... от сряда е без сополи, не е кашлял грам, а сутринта в градината се е разбухал и е една суха, гадна кашлица на пристъпи...аман!
И другите да оздравяват! Ама бързо и веднага!
Мързелче, изчетох те Stuck Out Tongue
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия