Искам да кажа ... (186) през септември 2021

  • 42 924
  • 950
# 930
Бъни, стискам палци да може да минеш преглед и резултатите да са отлични.
Отчитам се с още една родителска среща.
Виж целия пост
# 931
Дано всичко е наред при гинеколога, Бъни!
За растежения спортния доктор ни каза Камфор салициликум - от ветеринарна аптека.

Не ми се оплаква тук, ама положението с баща ми е мнооого сериозно, дали е безнадеждно, ще разберем като излязат резултстите от хистологията. Поне откриха причината.
Виж целия пост
# 932
Ели, дано да е сериозко, но поправимо 🤗
Виж целия пост
# 933
Ох, Ели, много се намъчихте. Надявам се, че колкото и да е сериозно положението, ще могат да помогнат лекарите!
Бъни, дано всичко е наред при гинеколога!
Виж целия пост
# 934
Ели, дано, макар и сериозно, е поправимо, както казаха момичетата преди мен! Стискам силно палците.

Бъни, надавям се и при теб утре всичко да е наред.

Марѝ, точно на Руми тестото имах. Откакто го е споделила, все него меся.
Ренко, никога не съм душила тестото, та днес не знам обичайна ли му беше миризмата Simple Smile Кифличките вече ги преполовихме, никой не се е оплакал, значи му гарантирам поне 4 дни в хладилник без проблем Simple Smile
Виж целия пост
# 935
EлиТ, дано, дано всичко е поправимо.
Виж целия пост
# 936
Ели, дано е поправимо. Много сили ти желая.
Тути, дано при Монката не е сериозно.
Бъни, и при теб, и при синът ти дано всичко е наред.
Аз се оплаквам от учителката по занималня. Пише няколко изречения забележки дори на верни домашни. Верни задачи поправя, грешни - не. То ясно, че проверявам и обяснявам, обаче това ми идва в повече. Детето се изнерви от постоянните й забележки. Голям "късмет" извадихме. Това училище и паралелка ги исках още като беше бебе. Сега един проблем се оправя, друг почва.
Виж целия пост
# 937
Ели, дано не е безнадеждно.
Бъни, дано прегледът при гинеколога е с добри резултати.

Мари, много скоро ви организираха втора родителска среща Simple Smile

Виж целия пост
# 938
Ели,искрено се надявам да не е безнадеждно!
Спомних си за татко,така ме стисна за гърлото...много ми липсва!
Виж целия пост
# 939
Ели, мисля ви с добро 🙏

Тути, вас също!

Бъни, стискам палци! Спешно записах и аз час при гинеколог. Да се оправя детето!

Селесте, браво на Марто!
Виж целия пост
# 940
Лино, днес родителската среща беше на момчето.
Виж целия пост
# 941
Добро утро!

Ели, колкото и сериозно да е, дано е лечимо!

Стискам палци на Бъни и Фонс, за добри резултати!

Али, как мина вчера?

Петък е, ама нещо не го усещам така!

Хубав да е, денят ни!
Виж целия пост
# 942
Добро утро.
Фонс, дано всичко и при теб е наред.
Хубав и успешен петък.
Виж целия пост
# 943
Добро утро ☕
Момичета стискам палци за всички в нужда ✊ споделяйте за да ви олекне, тук сме за добро и не толкова 🤗
А моята каза, че си мрази госпожата по английски език 🙄 била ужасна, тя проблеми с езика няма, та явно е дзвер! Снощи ме накара да я изпитвам по немски, еми нищо не направих, но се посмяхме 😂
Днес е петък, утре рано-рано тръгваме, чудя се какво да облека, коженото яке ли, или една лека пухенка, май коженото и ще метна един шал.
Хубав ден момичета 🤗
Виж целия пост
# 944
Добро утро! Желая на всички кураж, споделяйте, ако не друго, поне можем да изслушаме.
Ели, дано всичко се изясни възможно най-скоро! И всички дечица и възрастни да се оправят!
Пия кафе и ще излизам за работа - някакъв страшен студ ми изглежда, искам го вече този уикенд и да поспя до малко по-късно.
Спорен и успешен ден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия