Модни консултации (Септември, 2021) - 59

  • 55 592
  • 878
# 210
Това яке ми прилича адски много на модел на ONLY. Бях поръчала такова миналата година эа проба и се окаэа съвсем раэлично на живо эаради материята му-супер иэкуствена, плътна, а ицветът беше друг эаради гадната материя. Мисълта ми е ти имаш ли го вече якето или поне виждала ли си го на живо? Ако да и е точно като на снимката, материята е сравнително гладка кожена, цветът плътно черен, бих каэала, че ще е ок с черни/сиви боти, да. С бели спортни обувки също.
Обаче ако материята е такава каквато я энам по спомен, а цветът вдин иэбледнял на живо и якето седи тромаво, тежко, може ботите да му дойдат прекалено елегантни. Естествено ако не иэбереш също толкова груби боти.

Наистина това, което поръчах миналата година, беше тотален фейл и го върнах естествено, но раэликата с реалността беше доста голяма. Эатова според мен эависи от материята и вида на живо.
Виж целия пост
# 211

Аня Филипова 649504
Точно заради идеята ми че искам да го съчетая с рокля се чудя Simple Smile Виждам го аз с кубинки ,защото както е писала snowwhite12 някак си самото яке е тежко.Инче нося 38/39
snowwhite12 Точно Only e. И аз го поръчах миналата година , но реших да го задържа- не ми е чак толкова ужасно макар да му се зачудих и аз. Цветът не е черен , но и на снимката не ми изглежда такова Ето горе долу реална снимка- не знам защо не ми се получава реалният цвят, който е една идея по тъмен и наситен ( тези бели точици не са толкова видими като цяло )
Виж целия пост
# 212
Да, разбрах.
Още на първата снимка се вижда, че цветът е графит и якето е по-грубо. Аз самата не бих носила такова, но за да се омекоти визията, ще е добре да се съобрази дължината му и да се пробва с рокля и по-стилни или артистични боти до глезените. В сиво или масленозелено…
Аз бих рискувала с такива идеи:


И все пак бих заменила идеята за кубинки с някои модели на Timberland или нещо с акцент


Разни варианти UGG или HÖGL също биха били ок, според мен.
Виж целия пост
# 213
Аз го виждам със сиви велурени боти или ботуши. Аз имах подобно на НМ, но за около 2 г се съсипа на врата и ръкавите.
Виж целия пост
# 214
Това сако с какви дрехи и обувки може да се съчетае?
Виж целия пост
# 215
Тази дантела може ли даде махне и май не ти е много по мярка. Можеш да пробваш с бял топ и дънки черни, сини или тъмно сиви.
Виж целия пост
# 216
Доста е натруфено, така че в моята глава го виждам само с едноцветен, черен, максимално изчистен тоалет.


Харесах си кафяви обувки за чантата, която показах преди няколко страници. По принцип съм скептична към Бианки, но тия нещо ги усещам много мои.

Виж целия пост
# 217
Тази дантела може ли даде махне и май не ти е много по мярка. Можеш да пробваш с бял топ и дънки черни, сини или тъмно сиви.
Поръчвано е от ebay и по спомен някъде имаше нещо като петно, затова добавих дантелата. Май от ръкавите мога да я махна.
Харесва ми, че е цветно, самата материя е леко лъскава (в смисъл, поне според мен, не изглежда евтино), пише "Зара" на него Rolling Eyes
Виж целия пост
# 218
Сакото е с класическа кройка, и ако махнете дантелата може да го носите с всякакви черни дрехи и с дънки.А есента с бяло.Но моля махнете дантелата-ужасна е.
Виж целия пост
# 219
Вчера видях една мацка със сако и маратонки фуксия и избелено черно дънки. Много ми хареса!
И аз бих махнала дантелата. Ако петното е на ревера - сложи някаква брошка или стикер.
Виж целия пост
# 220
Това сако с какви дрехи и обувки може да се съчетае?
Скрит текст:

Цветът фуксия ми е доста силен и според мен върви единствено и само с черно (и косата).
Виж целия пост
# 221
Седи перфектно и с бяла блуза и сини дънки:
Виж целия пост
# 222
Седи перфектно и с бяла блуза и сини дънки:

Благодаря.
Така и на мен ми харесва, и дори с дантелата съм го слагала така съчетано.

Искаше ми се и други комбинации, понеже тук показвате много разчупени неща, които на мен не биха ми хрумнали Simple Smile

П.П. Ще опитам дали може да се сложи брошка, за да махна дантелата.
Виж целия пост
# 223
Седи перфектно и с бяла блуза и сини дънки:
Скрит текст:

Нюансът не е същия. Това е повече към розово, отколкото към фуксия.

Скрит текст:
Седи перфектно и с бяла блуза и сини дънки:

Благодаря.
Така и на мен ми харесва, и дори с дантелата съм го слагала така съчетано.

Искаше ми се и други комбинации, понеже тук показвате много разчупени неща, които на мен не биха ми хрумнали Simple Smile

П.П. Ще опитам дали може да се сложи брошка, за да махна дантелата.

Дантелата е ок, но трябва да я съчетаете с останалите дрехи, в черно....материята е важна.
Ето горе долу същия цвят (вашият е дори по-остър) съчетан с тъмно синьо/сиво?, но ако оставите дантелата, черното е изборът.



Е, разбира се, това може да си го позволи само Сара Джесика...Relaxed

Виж целия пост
# 224
Ох, сега нюанса. Да, много добре знам. Екран, светлина, нюанс. Витаминчето ме разбра.
Ще опитам да намеря илюстрация и за другия ми пример.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия