"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 55

  • 45 821
  • 811
# 105
Ама чак от запек да стигате до симптоми на бременност не е редно. Запека не идва с началото на бременносттаи не и типичен симптом.
аз говоря за констипацията, че може и да е симптом нищо чудно
Виж целия пост
# 106
Здравейте и от мен аз съм нова във форума.. Искам да споделя проблема ми приятеля ми мисли че е свършил в мен... Вече втори месец не ми идва направих си няколко теста- отрицателни... Някой случвало ли му се е бих се радвал да ми дадете съвет. Благодаря 😊❤️
Виж целия пост
# 107
Здравейте и от мен аз съм нова във форума.. Искам да споделя проблема ми приятеля ми мисли че е свършил в мен... Вече втори месец не ми идва направих си няколко теста- отрицателни... Някой случвало ли му се е бих се радвал да ми дадете съвет. Благодаря 😊❤️


Отидете на лекар. Дано не е нищо сериозно, но има вероятност от кисти, които възпрепятстват цикъла. Другия вариант е хормонален. Когато бях на 20 години имах супер нередовен цикъл и имаше случай, в който ми пропусна месец, отидох на лекар и ми изписаха Дуфастон и си ми дойде. Около 25 години ми се нормализира цикъла и сега закъснява, когато сменям климата, но варира 26-33. Така, че отидете на лекар най-добре.
Виж целия пост
# 108
Здравейте, според Вас тези тестове дали са полужителни?
Виж целия пост
# 109
На първия и третия аз не виждам втора черта. Вторият тест ми се вижда пренапоен.
На кой ден от закъснението са правени?
Виж целия пост
# 110
На 8 ден.На първият и на  третия чертите са супер бледи и трудно се  хващат с камера. Правя ги по указания и само с капкомер.Не знам защо се размазва:confused:...Confused.
На първия и третия аз не виждам втора черта. Вторият тест ми се вижда пренапоен.
На кой ден от закъснението са правени?
Виж целия пост
# 111
По кое време от деня са правени? (Виждам по кое време е пусната темата)
Виж целия пост
# 112
С първа урина ли са всичките? На такова закъснение чертите трябва да са еднакви.
Ако са положителни наистина, то закъснението не ви е 8 дни, даже може да няма закъснение все още. Редовен ли ви е цикълът?
Виж целия пост
# 113

Тъй като съм в чужбина, а правим опити. Това е резултат от ранен тест. Да се радвам или..... 😔😔😔
Виж целия пост
# 114
На този тест не трябва ли да се появи плюс, ако е положителен?
Виж целия пост
# 115
Скрит текст:

Тъй като съм в чужбина, а правим опити.
Това е резултат от ранен тест. Да се радвам или..... 😔😔😔
Според мен е отрицателен, кога (не)очакваш да ти дойде?
Виж целия пост
# 116
На този тест не трябва ли да се появи плюс, ако е положителен?
Не знам не съм сигурна затова питам.
Скрит текст:

Тъй като съм в чужбина, а правим опити.
Това е резултат от ранен тест. Да се радвам или..... 😔😔😔
Според мен е отрицателен, кога (не)очакваш да ти дойде?
Дата ми е на 21ви.
Виж целия пост
# 117
Скрит текст:
На този тест не трябва ли да се появи плюс, ако е положителен?
Не знам не съм сигурна затова питам.
Скрит текст:

Тъй като съм в чужбина, а правим опити.
Това е резултат от ранен тест. Да се радвам или..... 😔😔😔
Според мен е отрицателен, кога (не)очакваш да ти дойде?
Дата ми е на 21ви.
На кутията няма ли ясно описано и нагледно нарисувано кое е положителен и кое отр. резултат? Има различни видове - Clearblue Ultra Early положителен при втора успоредна на тестовата линия; Clearblue Plus положителен при + в отчетното поле. Твоя не е положителен, който  и да си правила, но толкова рано е твърде вероятно хормона да е прекалено нисък за да се отчете, ако има имплантация. Тест  - на 22ри.
Виж целия пост
# 118
Скрит текст:
На този тест не трябва ли да се появи плюс, ако е положителен?
Не знам не съм сигурна затова питам.
Скрит текст:

Тъй като съм в чужбина, а правим опити.
Това е резултат от ранен тест. Да се радвам или..... 😔😔😔
Според мен е отрицателен, кога (не)очакваш да ти дойде?
Дата ми е на 21ви.
На кутията няма ли ясно описано и нагледно нарисувано кое е положителен и кое отр. резултат? Има различни видове - Clearblue Ultra Early положителен при втора успоредна на тестовата линия; Clearblue Plus положителен при + в отчетното поле. Твоя не е положителен, който  и да си правила, но толкова рано е твърде вероятно хормона да е прекалено нисък за да се отчете, ако има имплантация. Тест  - на 22ри.
На кутията пишеше само че ако няма черта е отрицателен. Ако има е положителен. Права сте, че е рано ще изчакам до 22ри и ще стискаме палци да НЕ ми дойде
Виж целия пост
# 119
Този тест трябва да има две черти във формата на +, за да е положителен, тоест вашият е отрицателен.
Направете още един, ако не ви дойде на 21.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия