Нашите уютни спални - тема 9

  • 79 856
  • 781
# 465
50 см е h на нашата спалня, с доста дълбочко място за съхранение.
При детето е по-висока- малм с място за съхр и повдигащ, тя е по-висока и от нашата с ММ..
Без крака са и двете...
Виж целия пост
# 466
Аз вече споменах, че заради краката се отнема част от дълбочината отдолу.
Но хората сме различни и нуждите ни също.
Виж целия пост
# 467
Безспорно е така, да.
Виж целия пост
# 468
Но пък изглежда по-въздушно с крака.
За цената - щом сме допоръчвали, явно е търпима. За мен си струва.
Нашата спалня е наистина висока - 65-70 см, съвсем умишлено взехме ужасно висок матрак, от съображения за лесно лягане и ставане. Харесано от робота, гости, опорно-двигателния ни апарат. Simple Smile
Виж целия пост
# 469
70 ми е прекалено лично на мен. Толкова високо е бюрото ни...не мога да се кача на бюрото за да легна...
Виж целия пост
# 470
Обаче бюрото не пружинира Simple Smile.
Естествено, че всеки трябва да се съобрази със собственото си удобство. Особено в спалнята това е приоритет.
Виж целия пост
# 471
Високият креват е изненадващо удобен за хора, които не познават усещането. Да се легне не е проблем, но после ставането е много лесно. Важи за по-възрастни хора де, младите и от земята стават.
Виж целия пост
# 472
Аз съм 1.60 и височина на легло над 50-54 см с матрака, ми е НЕудобство, не удобство.
Виж целия пост
# 473
https://i.makeagif.com/media/2-28-2016/pO5LJi.gif
Виж целия пост
# 474
Буквално така , да, ще трабва Joy

Но нали за възрастни хора с болежки говорехме Wink
Виж целия пост
# 475
С континентално легло от Юск сме. Много е удобно,но в началото ме беше страх да не падна.
Виж целия пост
# 476
Буквално така , да, ще трабва Joy

Но нали за възрастни хора с болежки говорехме Wink

Пробвай в някой шоурум и ще се изненадаш.
Виж целия пост
# 477
Кое да пробвам бе, жена..метър и 60 съм, на масата /легло със 70 см височина не мога да се кача без подскок.
Нормално високи легла от 54 и 50 см си имам и вкъщи, пробвам ги всеки ден.

Та кое и защо, да пробвам?
Виж целия пост
# 478
Високо легло.
Виж целия пост
# 479
Teta75, подкрепям те - aз нямам 1.60, но над 51 см не съм се качвала.
Е, вярно е, че още не съм толкова стара и немощна Sunglasses, но знае ли човек какво го чака след 50-60 г. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия