Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ Септември 2021 (Тема 14)

  • 83 165
  • 868
# 165
Тарталета, страхотна си с къса коса.
Виж целия пост
# 166
Да, с къса коса през 2 месеца съм на фризьор. Отрязах я края на Април, изтраях до юни, дооправих я, оня ден ми обраха врата... Занимавка е.
Виж целия пост
# 167
Тарти, къде ме върна с лекарствата. Правех си зелени кичури с Гранофурин Simple Smile
Виж целия пост
# 168
Тарти, на първата снимка виждам божествената ти коса!
Как ти даде сърце да я скъсиш...
Виж целия пост
# 169
Tarti, невероятно ти отива късо!!!

Бях си заделила преди дни 2 французойки с обзор на новостите и трендовете за тази есен, че да изневерим леко на рускоговорящите Simple Smile Една ми е много симпатична (и я следя от години), другата не толкова, но пък може да е интересна някому...



Виж целия пост
# 170
А кестенявото ми е... Харесвам го. Фин цвят е.  За съжаление не мога да постигна моето, което е пепеляво тъмно русо - все пада и оранжавее в някакъв момент, а и не мога да постигна студенината без острота, която е характерна само за естествен цвят.
Да, тук съм много съгласна. Затова и не  слагам боя от много години, но това е до време. Белите косми започват да личат все повече. Когато я боядисам ще  е по-скоро в малко по-тъмен от естествения ми цвят.
С руси кичури се харесвах. Когато са фини ии косата е светла, не личат. Получава се едно цялостно просветляване подобно на това, което се получава и от слънцето през лятото. Ако не са направени добре, могат  и доста брутално да изглеждат... Ходила съм на широки грозни райета - като свинска тиква в главата Joy И зелена съм ходила.... причиних си го без да искам - с червена къна върху нетретирана коса. При по-светлите се получавало, ама кой да чете... ужасна бях Joy
Днес със синчето ходихме на шопинг за училище и си допълни есенния гардероб с бойфренд дънки, блузи и жилетки в бяло, розово и боровинка, милитъри зелено,... И уж не харесвам тениски с картинки, и са ми инфантилни върху "презряващи домати" като мен, пък днес рязко ми дотрябва бяла тениска със сърничката Бамби... Joy Изтрещявам напоследък и официални и класически елегантни дрехи никак не ми се обличат.
Виж целия пост
# 171
И на мен не ми се носят официални дрехи, обаче тениска с Бамби не мога да си го причиня Simple Smile.
Виж целия пост
# 172
А на мен ми се носи нещо много стилно и в същото време небрежно. Свободен панталон с поло, стилето и красиво оувърсайз палто. Носи ми се комбинация от бежово и бяло.
Виж целия пост
# 173
B пристъп на вдетинение се сдобих с 2 фанелки на Guns n' Roses снощи в Ретимно, точно каквито исках през 1989. Ще ги нося с дънки и сако.
Виж целия пост
# 174
https://profi-massage.ru/bg/disease/onlain-test-cvet-volos-test- … odit-pravila.html
може да е полезно има упоменати приложения
Виж целия пост
# 175
B пристъп на вдетинение се сдобих с 2 фанелки на Guns n' Roses снощи в Ретимно, точно каквито исках през 1989. Ще ги нося с дънки и сако.
Може ли линк? Аз имам и на AC/DC, с дънки си ги нося с голямо удоволствие.
Виж целия пост
# 176
Магни, извинявай за цитата, не съобразих. 🍻🌹
Ето снимки, заповядай, от физически магазин в Ретимно са. Изключително емоционална придобивка за мен:



Излитам на плаж. 🏺
Виж целия пост
# 177
B пристъп на вдетинение се сдобих с 2 фанелки на Guns n' Roses снощи в Ретимно, точно каквито исках през 1989. Ще ги нося с дънки и сако.
Дез, в Ретимно ли си? Да бе беше казала, да се срещнем за по едно "Yamas!"


Нищо не си взех от Крит, освен три шапки.
Но пък се наядох на сладолед


За съжаление, отпуската свърши и днес летим за България
Виж целия пост
# 178
B пристъп на вдетинение се сдобих с 2 фанелки на Guns n' Roses снощи в Ретимно, точно каквито исках през 1989. Ще ги нося с дънки и сако.

Аз искам на Стоунс. Ама сигурно за догодина вече.
Виж целия пост
# 179
Ех, жалко че няма как да скокна до Ретимно. Simple Smile
Ще се огледам във Варна другата седмица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия