Коремът вече доста натежава, ОКТОМВРИ бързо наближава - Тема 14

  • 49 725
  • 759
# 285
Честито на Мама Софи, на Mako и на AlexM ! Heart
Добре дошли на Изабела, на Александър, на Давид и на София! Heart Eyes
Нека растат здрави, щастливи, любопитни и вярващи в чудеса!
Виж целия пост
# 286
Добре дошли на София и Давид! Мно здрави, щастливи и борбени да растат 💙💗 Алекс, ти си майка героиня, желая ти бързо възстановяване и скоро до се гушкате всички у дома 🍀🙏🌺
Виж целия пост
# 287
Алекс🌺🌺🌺честито ,добре дошли да са сладурите, и да растат живи и здрави🥳👶🏼👶🏻. Да разказваш как е с две мъничета. 🙂
Аз почти недпах пак днес, сега станах рано за тази стерилна урина...ох доста си боли като ходя по малка нужда. Дали мога да пия червена боровинка ,а не антибиотик
Виж целия пост
# 288
Добро утро и от мен 😊 Като гледам всички вече сме с лош сън, доста коментари са писани към 4 сутринта 😉 Аз също не спя добре вече. Болката в дясната ми гърда вече е доста силна, мястото е твърдо и напрегнато, точно около зърното и се чудя дали да звънна на док.
Съншайн, вече има продукти, които са подходящи за бременни и не са антибиотик, но първо виж резултата. Аз си мислех, че ще имам гъбички при МБ, но всъщност беше стерилна пробата. Имам дискомфорт, леко течение и тн, но док каза, че за девети месец е нормално. Та всъщност не всички неприятни усещания са свързани с бактерии. Стискам палци 🍀
Виж целия пост
# 289
Честити да са Давид и Софи и скоро всички да си бъдат у дома Heart
Виж целия пост
# 290
Alex, много вълнуващ разказ! Дано всички имаме такова "неусетно" и бързо раждане. Grinning

Sunshine1992, ако имаш бактерия- тя се лекува само и единствено с антибиотик.
Това не пречи да пиеш нещо допълнително за дискомфорт на отделителната система.
Но, например, Уринал Акут (с червена боровинка) не е подходящ за бременни.
Най-удачно е Neorenal SR, задължително варианта SR.

Виж целия пост
# 291
Добро утро и от мен 😊 Като гледам всички вече сме с лош сън, доста коментари са писани към 4 сутринта 😉 Аз също не спя добре вече. Болката в дясната ми гърда вече е доста силна, мястото е твърдо и напрегнато, точно около зърното и се чудя дали да звънна на док.
Съншайн, вече има продукти, които са подходящи за бременни и не са антибиотик, но първо виж резултата. Аз си мислех, че ще имам гъбички при МБ, но всъщност беше стерилна пробата. Имам дискомфорт, леко течение и тн, но док каза, че за девети месец е нормално. Та всъщност не всички неприятни усещания са свързани с бактерии. Стискам палци 🍀
Позяъни на лекаря, може някое възпаление да е станало от хормоните и подготовката на гърдите. Вкъщи може да изпробва да налага със сурови зелеви листа. При кърмене и проблеми помагат. Поне докато лекаря ти каже какво да правиш.
Виж целия пост
# 292
Алекс , честито! Да са ви живи и здрави, много щастливи и с много късмет в живота!
Виж целия пост
# 293
Честито на ввички мамчетя нека бебетата растат здрави и щастливи:heart:
Идвам малко да си излея мъкята 😔
Ебааси ужасната нощ,повръщах даже и вода и отидох във вита там имаше генеколог погледна ме каза,ами нищо не мога дс ти правя иди във вма на инфекционист.От там отивам във ВМА,не работят с бременни и нямат дежурен инфекционист,а аз вече залитам... пращат ни в МД там ме гледа некакъв вика искаш ли да те оставиме викам не,написа ми рецепта мери беебето 3200,вика дай да ти направя преглед за разкритие викам о не не,ама ти си на термин викам не съм,абе луди от всякъде,вече съм по-добре,но имях и темперятура,а ковид теста е отрицателен
Виж целия пост
# 294
Честито на всички мами и добре дошли на всички бебенца! Бъдете живи и здрави! Бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 295
Честито на Мако, Алекс, желая на всички бебоци много здраве.
Виж целия пост
# 296
Hariom, има сега вирус с повръщане. Моите родители го преболедуваха. Точно един ден беше-повръщане с температура баща ми, а майка ми разстройство с температура. Единствено е важно да не се обезводниш. Днес си почивай, пий чай от джежден за стомаха и звънни на твоя док какво друго да пиеш. Бързо оздравяване!
Виж целия пост
# 297
Sunshine   можеш да пиеш червена боровинка . Има концентрирани сиропи , и също можеш цистирен . Може би е бактерия. Аз два пъти бях на антибиотик и посре продължих с червена боровинка. Смених чешмяната вода с бутилирана.
Хариом ,бързо оздравяване!
Виж целия пост
# 298
Честито за малките сладури и нека бързо се възстановявате😊❤
Аз го изкарах този вирус с повръщането, но бях директно в бърза помощ и там ме оставиха за 1 нощ, защото аз не спирах да повръщам и температура и беше ужас...
Виж целия пост
# 299
Леле Алекс, нормално раждане на близнаци.. Браво, рядко се чуват такива истории 😊

Момичета, излезе ми микробиологията, за която много се притеснявах, като гледам май всичко е ок, нали?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия