Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е нормалното време за заздравяване на пъпчето след раждането?
Как да се грижа за пъпчето и бебето след раждането?
Кога могат да се използват ластични колани след нормално раждане?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е нормалното време за заздравяване на пъпчето след раждането?
-
Как да се грижа за пъпчето и бебето след раждането?
След раждането пъпната връв трябва да се подсуши и обработи със спирт, докато напълно зарасне. Процедурата се извършва при смяна на пампата до 20-ия ден. Това помага за заздравяването на пъпчето. След падането на пъпчето, то трябва да бъде почистено със спирт и изсушено. Процедурата трябва да се извършва при смяна на памперса до 20-ия ден. Това помага за по-бързото заздравяване на пъпчето.
-
Кога могат да се използват ластични колани след нормално раждане?
-
Как мога да намеря стъклени бебешки бутилки?
-
Как да се справим с жълтеницата при бебето?

Не мога да се справя.
.Но не знам защо това вас ви тревожи,аз съм оставила нещата на самотек когато тя реши че няма нужда ще си го премахне сама/надявам се/.Добре че поспа следобеда та да дремне и мама

тук съм и ви следя 
. Имаме позволение да го носим в кенгуру. За млечицата забравих да питам, но тя отначало ми беше казала ако не иска вода да не му давам, не кърмата била причина за млечицата. За запушеното носле и сополките ми каза да си продължавам със спрея, голямо чудо били тези бебешки нослета. Бил още жълтичък, но това било от кърмата и нещо съвсем нормално, а и аз бях чела че е така и затова не се притеснявам ( а едно педи беше казало на моя приятелка да спира да го кърми имено заради това и тя го отби
.Навършвам 29 годинки и е най щастлвият рожден ден в живота ми.За първи път празнувам със детето си,което е смисъла на цялото ми съществуване,което ми дава сили , неописуема радост и хармония.Ето с това