💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 2 (06.09.-12.09.2021)

  • 77 651
  • 1 691
# 1 095
Тая Мани направо е като гюле...
Виж целия пост
# 1 096
Мартин без картечницата не е Мартин.
Халките са му слабо място.
Виж целия пост
# 1 097
Браво на Мартин, самичък как мяташе 65кг + Мани все едно са нищо.
Виж целия пост
# 1 098
И Соня, и Елия с големите претенции... По-добре да си мълчат.
Виж целия пост
# 1 099
Този сезон явно само пет минутни почивки ще гледаме.
Виж целия пост
# 1 100
Мартин не е добър на игри за ръце май.
Елия и Соня , претенции и резил.
Виж целия пост
# 1 101
Жените не са за тези игри или игрите не са направени така, че да участват жените. И твърде дълги са игрите,  вече почти не ги  гледам, а чакам да свърши.
Виж целия пост
# 1 102
Соня доста слабо представяне за размера на устата и.
Виж целия пост
# 1 103
Аман от тези 5 минути. Не е равностойна играта.

Ако всички игри са тествани от Мартинов, естествено, че ще има хора, които да не могат да ги играят. Елементарно!
Виж целия пост
# 1 104
Изглежда това ще е сезонът на "петте минути".
Мани е пълна трагедия. Колко жалко, че е заела нечие място във формата. Мъжете им не били яли затова били изтощени. Наистина ли не ѝ идва на акъла, че Приключенците за по-зле от тях в това отношение?
Виж целия пост
# 1 105
Браво пак за слабото момче. ....напълни ми душата. Браво и на Стратимир.
Халките са много трудни за жени.....а съм се опитвала и не можах.Joy Не знам дали, защото ръцете са ми къси.....😆
Виж целия пост
# 1 106
Аман от тези 5 минути. Не е равностойна играта.

Ако всички игри са тествани от Мартинов, естествено, че ще има хора, които да не могат да ги играят. Елементарно!
Аз се чудя дали са взели Катя да им прави пъзелите - помня, че нещо се шегуваха с Ралица в социалните мрежи.
Виж целия пост
# 1 107
Мъжете на Сините са доста добри.
Виж целия пост
# 1 108
Странно тия двете от червените (Соня и Елия) защо взеха 50-килограмовата трупа, като след това е ред на Морунов, който е сам. Не са ли си говорили и обсъждали преди да тръгнат?

Мани: "Нашите мъже не са яли". Как може да го каже, при положение че в другия отбор ВСИЧКИ не са яли нищо. Ония поне ориз и царевица 'рупаха. Много нагло изказване...
Виж целия пост
# 1 109
Ехеее, Вальо и Стратимир бяха радост за окото! Ей такива моменти обичам да гледам в игрите, силни и можещи играчи.

Морунката и той така,  перфектен беше!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия