💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 2 (06.09.-12.09.2021)

  • 77 651
  • 1 691
# 1 275
Това Красима ли трябва да бъде???? Тези съвсем изтрещяха, нямат връзка с реалността …
Виж целия пост
# 1 276
Да, тя е.

Като че ли не я гледаме всяка вечер по телевизията!


Коментар на Мани-Мани: Уникална ❤️ пръскашшшш

На Красима горната устна почти се опира в носа ѝ без да си прави устните на кокоше дупе, а на снимките...

Виж целия пост
# 1 277
Като оставим настрана колко е зле по характер, Красима е доста хубавичка. Мани е по-груба външно и тия джуки не й ходят никак.
Виж целия пост
# 1 278
Не знам и двете не са ми хубави на мен. 😀
Виж целия пост
# 1 279
Ха, ха! Кого виждаме тук с Елизабет?

Виж целия пост
# 1 280
Красима ми прилича на Джулия от София-ден и нощ
Виж целия пост
# 1 281
От тия снимки нито една не познах наистина ли чак толкова нямат връзка с действителността?
Върнах се на първа страница да разглеждам снимките - само ми направиха впечетление някои момчета колко са хубави - надявам се по нататък да има анкета кой е най-хубав на външен вид Simple Smile
Леле благодаря за снимката на Добрин аз съм му фен - много готин е станал Simple Smile
Виж целия пост
# 1 282
Аз се чудя какво е това непрестанно снимане....на коса, на гъз на не знам си какво. Кой го интересува реално?Joy
Виж целия пост
# 1 283
Снимат се, на пазара са, рекламата продава...
Виж целия пост
# 1 284
Само не разбрах от коментара на Мани какво пръска Красима?
Виж целия пост
# 1 285
Снимат се, на пазара са, рекламата продава...
Освен някой вмирисан дядка не знам кой ще се захласне специално по тия двете.

В този ред на мисли Красима ми напомня на Анна Никол Смит. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 1 286
Мъжът ми пък чисто визуално оприличи Красима на Бриджит Джоунс, демек – на Рене Зелуегър. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 1 287
Мъжът ми пък чисто визуално оприличи Красима на Бриджит Джоунс, демек – на Рене Зелуегър. Stuck Out Tongue Winking Eye
Има нещо вярно. Ей я Ренето
https://images.app.goo.gl/N4HbN5eC6j9prYrs5
Виж целия пост
# 1 288
Мъжа ми по-хубаво да не казвам на какво ги оприличи.... в малкото минути в които погледа с мен. Ха-ха....
Виж целия пост
# 1 289
Само не разбрах от коментара на Мани какво пръска Красима?
Леглото.......против бълхи Joy

За последните снимки се върнах на първа страница , и пак не познах коя коя е Joy Ужас аз ли съм зле ,или те Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия