💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 2 (06.09.-12.09.2021)

  • 77 651
  • 1 691
# 540
Много е красива Ралица. Каквото и да облече, каквато прическа да ѝ напряват - всичко ѝ отива.
коя е тая ? Ленор-ката ли ?
Виж целия пост
# 541
Много пипкава игра, и се радвам, че са я усложнили допълнително този сезон. До момента Поли е желязна, браво!!!
Виж целия пост
# 542
Ох, Неделчо... Закъса го....
Виж целия пост
# 543
Поли има шанс да се доближи до Ванчето като представяне. От жените за момента тя е най-обещаваща.
Виж целия пост
# 544
Ох, Неделчо... Закъса го....
Много се смея с него Grinning Страшна шматка е.
Браво на Паулина.
Виж целия пост
# 545
Браво на Паулина!
Играта е доста изравнена, защото все пак имаме жена срещу двама мъже. Но ето как умело може да се подбере игра в която да има равен шанс за победа. Защото и много лесно можеха да минат в другата крайност и да се даде сериозно предимство за жената от зор да се изравнят нещата.
Добър подбор, добра игра и дано Полито успее.

Simple Smile
Виж целия пост
# 546
И аз съм доволна от играта, дано Паулина натрие носа на червените.
Виж целия пост
# 547
Искам Поли да спечели и да видим реакцията на Алекс като разбере. А и като цяло на останалите.
Виж целия пост
# 548
Оффф, Ралица водеща, Ралица Ленор...
Дървена, хубавка , но дървена.
 Беше казала преди време,  че се стреми към Оскар, съвсем сериозна беше.
Като я видя с Ленора, все се сещам, че е на път за Оскара 🙂
Виж целия пост
# 549
Съжалявам, че нямах достатъчно вяра в Паулина в началото.
Блестяща победа, железни нерви !!!
Браво момиче!!! Браво !!!

Сега очаквам Алекс да заяде Андрей Simple Smile

Поли 3т; Неделчо 2т; Андрей 1т.
Виж целия пост
# 550
Йес бе! Доволна съм. Браво на Поли!
Виж целия пост
# 551
Браво на Паулина, страхотна игра!
Виж целия пост
# 552
Браво на Паулина!

Пак грошове и техните тъпотии, че можело да си купи всичко с тях. Хайде, де! Не помним какво беше миналата година.
Виж целия пост
# 553
Браво на момичето! А тези са зли.
Виж целия пост
# 554
Айде бе, дайте им пицата за племето. Ще хапнат по едно малко парче и толкоз. Бахти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия