💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 2 (06.09.-12.09.2021)

  • 77 643
  • 1 691
# 735
Ииииии.... Мани няма да участва изобщо... За какъв Х изобщо си е завлякла з@дника в играта???
Виж целия пост
# 736
Соня не спря да се зъби и да прави физиономии. Да я видим тя какво ще направи.
Виж целия пост
# 737
Ииииии.... Мани няма да участва изобщо... За какъв Х изобщо си е завлякла з@дника в играта???
Ще мине по трасето отгоре на варелите Мани.
Виж целия пост
# 738
Мани им слага каските. Върши работа жената.
Виж целия пост
# 739
Соня приказва, приказва и като дойде нейния ред - гола вода.
Виж целия пост
# 740
Браво на Туджаров!

Соня псува като каруцар. Рядко противна жена.

Уффффффффффф, Слави падна.
Виж целия пост
# 741
Соня приказва, приказва и като дойде нейния ред - гола вода.
На мен ми е много неприятна тази жена - хем грозна, хем груба, хем устата и простее.

Ооо, Мани, и на колене пълзи Grinning Grinning
Виж целия пост
# 742
На кривата Красима Андрей ѝ е виновен.
Виж целия пост
# 743
Истината е, че очаквах Приключенците да изпреварят Бойците на поста на Мани. Не се случи и това е лека изненада за мен.

Явно математиката е по-голям дявол от ходенето по варели.
Виж целия пост
# 744
Жените са го нарочили нещо Андрей, жив ще го изядат и най-вече джукестата Красима.
Виж целия пост
# 745
Стори ми се, че Червените не бяха особено доволни, когато Димо обяви край на играта. Залагам, че Жълтите ще бият. Сините май нямат силен на пъзели/мисловни игри.
Виж целия пост
# 746
На грАничната поне да и дадат барабаните. Да думка отстрани и да вкарва някакъв съспенс в играта..и от нея файда да има иначе ще заспи
Виж целия пост
# 747
Жените са го нарочили нещо Андрей, жив ще го изядат и най-вече джукестата Красима.

Не ги отразява и беснеят.
Виж целия пост
# 748
Айдеееее грАничната !!!
Виж целия пост
# 749
Айде да я видим ся... грАничната...
Ама с нея и Мани бойците са зле...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия