💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 2 (06.09.-12.09.2021)

  • 77 651
  • 1 691
# 570
А какво щеше са стане, ако някой от другите капитани беше победил? Андрей с пица ли щяха да го изкушават или с четка и паста????
Не, но не мисля, че Андрей щеше да има нужда от много изкушения. Предполагам, че би взел грошовете.
Виж целия пост
# 571
Очаквах някаква реакция на полски след победата, но руската реч ме изненада много. Особено като знам колко много поляците "обичат" руснаците.

Все пак е половин полякиня. Искаше да покаже знания.

Преди години, когато живеех във Варшава, майката на моя приятелка украинка нарочно не искаше да говори на полски, пердашеше на руски и в месарницата ѝ даваха най-скапанато месо.

Резултати от последната анкета.

Виж целия пост
# 572
Тъй като не съм гледала Сървайвър с отшелника, бихте ли казали как се върти сюжета там и какво да очакваме като заемка в ИВ?
Виж целия пост
# 573
Андрей щяха да го изкушават с грошове. С каквото и да го изкушават, щеше да е умно да си прибере грошовете, а не да носи пица или някаква друга изненада на племето - музика, парти с шапки и свирки, маскарад, дантелено бельо за дамите, стриптийзьорки за мъжете.
Който е в резиденцията и спечели, е разумно да прибере парите. Когато отиде на реката, може да ги харчи за пици, сапуни и ролка найлон, за да се хареса на племето.
Виж целия пост
# 574
Тъй като не съм гледала Сървайвър с отшелника, бихте ли казали как се върти сюжета там и какво да очакваме като заемка в ИВ?
оцеляване самостоятелно и дуели с играчите, изгубили Елиминационен дуел .. поне до обединението на племената.
Виж целия пост
# 575
Виж целия пост
# 576
Браво на Паулина! Представи се достойно 👏 Дано този сезон е по успешен и от миналия
Виж целия пост
# 577
Тъй като не съм гледала Сървайвър с отшелника, бихте ли казали как се върти сюжета там и какво да очакваме като заемка в ИВ?
оцеляване самостоятелно и дуели с играчите, изгубили Елиминационен дуел .. поне до обединението на племената.
А ако оцеляващият падне в игра, другият участник ще заеме ли мястото му на самотния плаж?
Виж целия пост
# 578
Тъй като не съм гледала Сървайвър с отшелника, бихте ли казали как се върти сюжета там и какво да очакваме като заемка в ИВ?
оцеляване самостоятелно и дуели с играчите, изгубили Елиминационен дуел .. поне до обединението на племената.
А ако оцеляващия падне в игра, другият участник ще заеме ли мястото му на самотния плаж?
Да.
Отшелника е само един. Който спечели - остава във формата.
Виж целия пост
# 579
Виж целия пост
# 580
Тъй като не съм гледала Сървайвър с отшелника, бихте ли казали как се върти сюжета там и какво да очакваме като заемка в ИВ?
оцеляване самостоятелно и дуели с играчите, изгубили Елиминационен дуел .. поне до обединението на племената.
А ако оцеляващият падне в игра, другият участник ще заеме ли мястото му на самотния плаж?
Да
Виж целия пост
# 581


Игри на волята: България (07.09.2021)
Сезон 3 Епизод 4



Тези линкове са без реклами, отварят се и в чужбина,
но преди това, трябва да се инсталира едно разширение в браузъра на КОМПЮТЪРА.
За МОБИЛНИТЕ, не са нужни добавки.
____________________________________________________________________
за Хром
 




за Мозила -

_______________________________________________________________________
Виж целия пост
# 582
На мен сякаш не ми се вярва този отшелник да успява да печели битка след битка, дори да играе само срещу жени в началото... Повече от 3-4 пъти да победи, някак не ми се струва реално, ама да видим, де.
Виж целия пост
# 583
Странно, още не съм виждал снимка на Веско, знамето на Славяните и някой от новите участници заедно.
Виж целия пост
# 584
Чакай,има време,няма да минем без него...Mr. Green


30-40 дни продължават снимките.
...
Снимали са 2 месеца /че и 2-3 дни отгоре/.

п.п.До последно се надявах,че ще им дадат пицата,все пак.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия