Как се предпазвате от забременяване?

  • 6 744
  • 82
# 45
С хапчета.
За мен това е най-сигурният начин за предпазване от забременяване.

Виж целия пост
# 46
  condomuu, от другите начини нещо изпитвам страхове Rolling Eyes
Виж целия пост
# 47
Мъжо ме пази,защото никак не иска второ,аз също Mr. Green
Виж целия пост
# 48
Чрез най-несигурния начин - четвъртата опция.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 49
Трета опция - изпитания метод презарватив (макар и не 100%)
Виж целия пост
# 50
Преди да забременея ползвах хапчета, сега разчитаме на добрите стари презервативи, въпреки че благодарение на един от последните сега имам 9 месечен син Wink
Виж целия пост
# 51
Само презервативи.  Peace
Виж целия пост
# 52
Опция 3,на 4 изобщо не разчитам Naughty
Виж целия пост
# 53
4
Виж целия пост
# 54
Като не правя секс smile3534.Сега сериозно мъжо ме пази,но ние искаме второ.
Виж целия пост
# 55
Лелееееее, никой ли не използва спирала? До сега май само две мами са писали това......

Май повечко станахме newsm78.Аз съм за спиралата.
Виж целия пост
# 56
С презервативи
Виж целия пост
# 57
Противозачатъчни хапчета използвам от доста време и съм много доволна Wink
Виж целия пост
# 58
С хапчета - най-сигурно, нямам никакви оплаквания, а и МЦ ми стана редовен и безболезнен! Peace
Виж целия пост
# 59
Опция 4.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия