💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 3 (12.09.-19.09.2021)

  • 73 699
  • 1 602
# 195
Манито що така се прави.
Виж целия пост
# 196
Туджаров кефи : " Мани симулира на петия метър" 🙂🙂🙂
Виж целия пост
# 197
Ами, като взимат екскурзиантки, така ще е.
Виж целия пост
# 198
На Милена само дето устата и беше много голяма срещу Паулина онази вечер.
Виж целия пост
# 199
Според мен тя се паникьоса нещо
Виж целия пост
# 200
Соня е зле и тя много на моста.
Елена "капитана" с жилетка и тя ...
Виж целия пост
# 201
И Милена е с жилетка.
Виж целия пост
# 202
Как пък една от червените жени не става? Голяма мъка!
Виж целия пост
# 203
ако вървят с главата напред над водното препятствие май е по-ефективно
Виж целия пост
# 204
Това е цирк !!!
Не е състезание.
Къде са тръгнали тези девойки ?!?!?
Виж целия пост
# 205
Какви са тези театри??
Защо сините продължиха от където бяха спрели, а Неделчо не можа и Морунов трябваше да почва от начало!!!
Виж целия пост
# 206
Една по една ги вадят с линейка
И Семира иначе мрънкаше срещу Паулина
Виж целия пост
# 207
И все пак достойно поведение на Елена.
Виж целия пост
# 208
И Семира миналата седмица казваше, че иска да си ходи.

Избрани от 10 000.

Хайде, пак смяна на правилата.
Виж целия пост
# 209
Попринцип съм за сините, но на жълтите можеха да дадат повече преднина, защото все пак Елена можеше да зареже Самира и да си продължи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия