Академия на МВР

  • 19 267
  • 30
# 15
Здравейте, имам въпрос относно допустимите диоптри за кандидатстване в АМВР, понеже чета, но изобщо си нямам и представа - с корекция, без....та може ли някой да ми изясни нещата..? Благодаря предварително! Relaxed
Виж целия пост
# 16
Здравейте, някой с актуална информация за Симеоново? Наистина ли трябват връзки за да влезеш? Някой ако има такива може да ми пише на лично, ще се разберем нещо Simple Smile
Виж целия пост
# 17
Връзки трябват, ако нямаш успех и не отговаряш на изискванията им.

Ако отсега отправяш такива предложения в интернет, където само си мислиш, че си анонимен, мястото ти определено не е там.
Виж целия пост
# 18
А защо всички казват че трябвало връзки? Щом една лъжа се повтаря 100 пъти си мисля че има доза истина в нея Thinking
Виж целия пост
# 19
Просто се влиза трудно, защото има много кандидати и има реална цедка.
Виж целия пост
# 20
Много тегаво влизането, много . Мъжът ми кандидатства в СДВР и го пратиха да учи в академията във Варна, която е най-строгата. Няма да ви казвам какви огромни връзки ви трябват и голяма кесия. Но пък си струва. А сестра му беше кандидатствала преди години и й казаха абсурд , заради ръста ( под 162 няма шанс). Да не ви разочаровам , просто си подгответе сумата и вижте връзката ви дали познава правилните хора.
Виж целия пост
# 21
Много тегаво влизането, много . Мъжът ми кандидатства в СДВР и го пратиха да учи в академията във Варна, която е най-строгата. Няма да ви казвам какви огромни връзки ви трябват и голяма кесия. Но пък си струва. А сестра му беше кандидатствала преди години и й казаха абсурд , заради ръста ( под 162 няма шанс). Да не ви разочаровам , просто си подгответе сумата и вижте връзката ви дали познава правилните хора.
За какво ТОЧНО трябват "огромни връзки и кесия"?
Във Варна няма Академия, има ЦСПП, където се провеждат курсове на служители от младши изпълнителско ниво. Представи си колко е "най-строгата". Там не се кандидатства.

Пълни глупости пишеш и дори не си разбрала за какво е темата!
Виж целия пост
# 22
Големият ми син завърши Академията, връзки нямаме, пари не давам. А и никой не е искал.
Успех!
Виж целия пост
# 23
Моят син също завърши Академията, нито сме давали пари, нито сме ползвали връзки.
Виж целия пост
# 24
Привет!  Продават ли се примерни тестове за теста за интелигентност  в Академията?
Виж целия пост
# 25
Някой знае ли как се случват нещата при задочно обучение? Има ли развитие след академията, прекалено трудно ли е завършването? Може ли да се сравнява с Национална сигурност в ПУ?
Виж целия пост
# 26
За жените над 1.60
Мерят те и на момента решават
Аз бях с плитка и не ме накараха да я махам

Доста са си сериозни изпитите
Дори и физическото 800 м са с наклон и бързина
За момчетата е по лесно, защото приемат повече бройки
За момичета за факултет НС са малко бройки
За факултет П. Са повече
На първите изпити
Медицински
Физическо
Психо най много режат
По история вече започва голямата цедка
И да без връзки си трябва голяма доза късмет, подготовка, защото представете си за тези места без връзки остават най от най добрите и все пак са ограничени!
Виж целия пост
# 27
За жените над 1.60
Мерят те и на момента решават
Аз бях с плитка и не ме накараха да я махам

Доста са си сериозни изпитите
Дори и физическото 800 м са с наклон и бързина
За момчетата е по лесно, защото приемат повече бройки
За момичета за факултет НС са малко бройки
За факултет П. Са повече
На първите изпити
Медицински
Физическо
Психо най много режат
По история вече започва голямата цедка
И да без връзки си трябва голяма доза късмет, подготовка, защото представете си за тези места без връзки остават най от най добрите и все пак са ограничени!
А имате ли представа как стоят нещата да " Пожарна безопасност", напливът не е ли една идея по- малък?
Синът ми много иска това, но нямаме никакви връзки.
Виж целия пост
# 28
Единият ми син също се е замислил за Противопожарна безопасност и аз мисля, че би му паснало. Хем инженерна специалност, хем ще има и солидна физическа подготовка по време на обучението. Той сега е десети клас и има още време пред себе си да решава.
Виж целия пост
# 29
В момента мисля да запиша национална сигурност в ПУ или ВУСИ така наречено АНИС и се питам като завърша там ще ме приемат ли в МВР или си е загуба на време и да ходя към Симеоново 😀?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия