Светът на Дж. Р. Р. Мартин и Песен за огън и лед - 33

  • 36 995
  • 488
# 255
FortyTwo, то толкова отдавна е било, че може да са забравили дали са я чели или не Simple Smile
Виж целия пост
# 256
Аз извадих късмет. Почнах да чета първите 4 преди 2010,* а петата дойде през 2011. Затова подходих доста наивно. В началото имаше обещания за 2015, за 2017, после за 2018, после комикона 2019, после за 2020 и 2021....май в скоро време не е имало нови обещания или аз вече престанах да обръщам внимание. Честно казано след като излезе и последен епизод от 8 сезон и нямаше нищо се отчаях.

*представям си какво им е на тия, които още от 1995 са започнали да четат.
Виж целия пост
# 257
Надеждата идва от това, че художникът работи с Мартин и е възможно да поназнайва нещо. Може пък да е ангажиран с илюстрации по "Ветровете". Някъде имаше и негов коментар, че хубава книга е отличен подарък да Коледа. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 258
Аз съм вечният оптимист, че ще се случат нещата. Е, имала съм и някои съмнения, но все се появява някаква такава информация и ми се възвръща надеждата за пролет.
От нехаресващите сериала съм и последните сезони не ги гледах, знам как се разви сюжета там, но си чакам книгите и това е.
Виж целия пост
# 259
Дори не знам как се е развил сериалът. Гледах го докъдето съвпадаше с книгите. Т.е. нямам край на историята.
Виж целия пост
# 260
Ако те интересува как свършва

Скрит текст:
Другите са разбити, макар и с много усилия. От драконите оцелява само Дрого. Церсей се вкопчва във властта, бори се със всички средства, убива  слугинята на Денерис - забравих и името.  Дани, която е видяла че всички са срещу нея полудява и избива целия град с Дрогон. Обмисля да избие всики благородници и с Джон да въведат социалистическия рай и изнася реч, бетер някой Троцки за това как  ще "строши колелото". по внушение на Тирион, Джон я убива. Дрогон разтапя ЖТ и отлита нанякъде. Джон е осъден от лордовете да стане част от Стража. Тирион става Ръка на Бран и назначава новият съвет.
Край
Виж целия пост
# 261
Мисандей
Виж целия пост
# 262
Вярно че беше Мисандей, благодаря Тиф.
Виж целия пост
# 263
Портрети на House Stark, създадени с изкуствен интелект (Midjourney) То и за довършването на историята май е вариант изкуственият интелект...Neutral Face

Скрит текст:
Виж целия пост
# 264
Рикон направо си прилича на актьора, който го изигра. Simple Smile
Харесват ми, макар да не помня Тълитата да са били луничави..
Виж целия пост
# 265
Всички деца, освен Санса, имат влияние от сериала, не е само Рикон.
Виж целия пост
# 266
Нед прилича на актьора, който изигра брат му
Виж целия пост
# 267
На мен пък Роб ми прилича на Алфи Алън. Laughing
Виж целия пост
# 268
И с едни такива елфически уши. Simple Smile
Виж целия пост
# 269
А Аря не ми прилича на Мейси.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия