Пазаруване от Aliexpress.com 63

  • 33 701
  • 742
# 285
Моите дреболии ги дава на Бг митница...да видим коа ще се дотътрят на адрес.
Виж целия пост
# 286
Моля пак за малко помощ. Моята пратка LT916074853NL от 16.10 все така си стои изпратена. ММ ходи в пощата и му казали, че няма такава пратка влязла в БГ. Минали са 53 дни според проследяването. Мога ли да пусна диспут за това, че още липсва и да си искам възстановяване на сумата?

Ако пусна нова поръчка с платена доставка до Италия ми изписва, че ще стигне до 31 декември? Дали има шанс това да се случи, реално ли е?

Искам да поръчам това:
https://it.aliexpress.com/item/1005002398802754.html?spm=a2g0s.9 … .0.dcd44c4dQ6LsH6
Доставка: 2,34 €
От Китай до Италия чрез стандартна доставка на AliExpress
Очаквана доставка на 31 декември
Виж целия пост
# 287
Относно номера. Като изтече срока за доставка пуснете диспут. Това според тракинга не е излязло още от Китай.

И има тема за проследяването
Виж целия пост
# 288
Благодаря много, че отговорихте!

Разбрах, че има тема за проследяването, но питах за диспут, на което отговорихте, благодаря!

И се чудех, дали ако платя доставка с метод Алиекспрес, каквото и да значи, ще дойде за 3 седмици в Италия, вместо за 2 месеца... Някой дали има опит с такъв метод на доставка?
Виж целия пост
# 289
този сезон има проблеми с логистиката свързани са с времето
Виж целия пост
# 290
Къде е тази тема за проследяването? Дайте линк, моля.
Виж целия пост
# 291
Къде е тази тема за проследяването? Дайте линк, моля.

 
https://www.bg-mamma.com/?topic=1110232.675
Виж целия пост
# 292
Някой получавал ли е такова съобщение? Проверих си кода - нямам поръчка с този номер, да не говорим, че нещата ми са супер евтини и идват в пощата...
Виж целия пост
# 293
Измамкааааа...не се ли научихте бе...
Виж целия пост
# 294
Meest е голяма спедиторска фирма. Все по-хитри стават.
Виж целия пост
# 295
Измамкааааа...не се ли научихте бе...
Не разбирам "не се ли научихте" - това е реална спедиторска фирма, знам ли ги китайците с какво са пратили?! Предположих сбъркан телефонен номер предвид, че има номер на товарителница в съобщението.
Виж целия пост
# 296
От кой имейл е пратена?
Той съвпада ли с този от офиц.стр.на фирмата?
Тези гиргилички в мейла и линка не те ли смущават?
И колко често на пратки от Али върху пакета фигурира имейла ти...
В мейла обръщат ли се към теб по име?
Или с общото драги клиенти /балъци/...
И още и още...
Виж целия пост
# 297
Получавала съм пратки от АЕ с Hermes, в мейла, с който ме уведомяват кога да си чакам поръчката никога не се обръщат по име, така че и това не е критерий.
Виж целия пост
# 298
Ами  има достатъчно други "критерии", които светят в червено.
Виж целия пост
# 299
А това не е ли всъщност смс?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия