Пазаруване от Aliexpress.com 63

  • 33 700
  • 742
# 315
Току що и моите калъфи дойдоха обединени Simple Smile Всички на куп...супер!
Виж целия пост
# 316
Кви калъфи бе, душко...за алото ли?
Аз чакам едни шишенца с нодписи, да си наливам том шампуто, балсама, душ гела и т.н...и да си църкам с помпичка Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 317
Кви калъфи бе, душко...за алото ли?
Аз чакам едни шишенца с нодписи, да си наливам том шампуто, балсама, душ гела и т.н...и да си църкам с помпичка Stuck Out Tongue Winking Eye
ахъм...за мен 2, за дятето 2, за колежката и един ма мъжо да не се сърди Smile
Чакам още едно устройство за командване на уредите у дома дет мм си заръча и тъй.
Виж целия пост
# 318
Какво е това устройство, може ли линк?
Виж целия пост
# 319
Какво е това устройство, може ли линк?
ето...https://www.aliexpress.com/item/33032400979.html?spm=a2g0s.90423 … .0.28dd4c4dNj3QeP
Виж целия пост
# 320
Междинно устройство за прехвърляне на командите от умното управление на дома към "тъпи" устройства (чети с устройства с инфрачервено управление). Без умно управление на дома чстично върши работа, но силата му е в комбинация с алекса или подобни.
Виж целия пост
# 321
Междинно устройство за прехвърляне на командите от умното управление на дома към "тъпи" устройства (чети с устройства с инфрачервено управление). Без умно управление на дома чстично върши работа, но силата му е в комбинация с алекса или подобни.
е, ок...ще го пробваме и ще видим как ще е без умно Simple Smile
Виж целия пост
# 322
такова тук е 30 лв
https://www.domotika.bg/product/wifi-kam-ir-distancionno-upravlenie
Виж целия пост
# 323
Ама аз не питам ок ли е или не... Simple Smile
Виж целия пост
# 324
Момичета, нямам опит с Алиекспрес и пратките. Поръчах едно тиксо, уж е дошло до България, UA538150272HU. От пощата ли да чакам известие?
Виж целия пост
# 325
Може би е на митница. Изчакай още няколко дена да го придвижат до града и до местния офис на пощата.
Иначе ето тук аз си ги следя
https://parcelsapp.com/tracking/UA538150272HU

Непроследима е пратката, не знам дали от пощата пращат нещо в този случай.

ПС...а може и да е в Белгия още, преди така даваше когато е там, че е в страната по получаване.
Следи в парсела за промяна в статуса.
Виж целия пост
# 326
Здравейте на всички! Имам пратка която е спряна на Митница на стойност $30. Поискаха ми да изпратя скрийншот на поръчката и фактурата /на която е видимо, че ми е начислено ДДС/. Последва обаждане от служител на Митници, на което ме карат да искам от търговеца да ми изпрати IOSS номера си /който се състои от две букви и десет цифри/. След запитване нямам получена информация от продавача за IOSS номер. Моля за съвет!
Виж целия пост
# 327
В сайта на Алито, после към страницата на продавача - дали няма да го има там някъде този номер. Или във самата фактура...аз на тези места бих проверила.

Цъкнах на произволен продавач, това излиза под бизнес инфо

https://sellerjoin.aliexpress.com/credential/showcredential.htm? … d_6001458233426.0
Виж целия пост
# 328
Брагодаря! Преди това влизах и там, но няма информация за IOSS. Във фактурата със сиг. нямя
Виж целия пост
# 329
Да, гледах и аз в моите фактури, няма.
В профила на купувача има някакъв VAT номер, състои се от 12 цифри, и после звездички има...сигурно не е този номер, който трябва.
А защо клиентът да дава този номер на митниците, те не следва ли сами да си го намерят, или те да се свържат с изпращача?

Има тема и за митниците, там ли да попиташ също, дали ще знаят...

Виж какво намерих...Алиекспрес е продавач в случая, той е регистриран по  IOSS май
https://aliexpressbg.blogspot.com/2021/06/aliexpress-ioss-.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия