Пазаруване от Aliexpress.com 63

  • 33 700
  • 742
# 450
уж разкриха нов хъб, за по бърза доставка, а за празниците и той сгъна, явно трябва да се помисли за още един в региона
Виж целия пост
# 451
Какво е хъб?
Виж целия пост
# 452
нещо като гара-разпределителна Simple Smile  в случая пристанище.
Виж целия пост
# 453
Не летят ли със самолет пратките?
Виж целия пост
# 454
Не летят ли със самолет пратките?
ами май повочето са с контейнери по вода...помниш ли оня дет се заклещи в Суетския канал и спряха сумати кораби, та...
Виж целия пост
# 455
Помня, ама в сайта е нарисувано самолетче, та Joy
Пък и по вода за 16 дена не знам възможно ли е...летят сигурно, буквално и преносно Satisfied
Виж целия пост
# 456
Помня, ама в сайта е нарисувано самолетче, та Joy
Пък и по вода за 16 дена не знам възможно ли е...летят сигурно, буквално и преносно Satisfied
м да...може и микс да е. До нейде самолет, после на кораба до Холандия. Карай...да идват на врема па квот такова Simple Smile
Виж целия пост
# 457
transit point - транзитен пункт
Виж целия пост
# 458
Доколкото знам пощенски пратки само със самолет се придвижват то и в проследяването си пише, че самолетът е излетял, а разпределителен хъб може да има навсякъде.
Виж целия пост
# 459
Мръднаха две пратки, чак дойдоха днес неочаквано,през Узбекистан..
Виж целия пост
# 460
Не летят ли със самолет пратките?
Повечето евтини доставки са с влак чрез Литва.
Виж целия пост
# 461
Странно, аз досега не съм имала пратка, без значение с колко евтина доставка е, която да не е пътувала със самолет 🤔
Виж целия пост
# 462
Замислете се. Какво подсказва че пратката Ви пътува с въздушно карго?
Виж целия пост
# 463
Ами директно ми пише "самолетът излетя" и после че е кацнал. Например това, а е със супер бавна доставка, влачи се вече повече от месец.
Виж целия пост
# 464
Килограм консолидирана пратка между Пекин и Кьолн е около 8-10 евро.
Да може и да е качена на авио превозвач, но в общия случай, пратката чака докато се събере достатъчно количество за да излезе сметката или Луфтханза запълва обем поради липса на пътници Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия