Коремчето издава ни вече, че през Март ще гушкаме бебче! 💙❤ тема 3

  • 38 085
  • 743
# 405
Аз пия понякога, не всеки ден - мащерка, липа, лайка. Не се препоръчва мента, зелен и черен чай.
Виж целия пост
# 406
И аз основно пия липа, лайка, шипка, някой плодов чай. Не мога без чай сега, сгрява ме и ме отпуска. Люба е написала какво не се препоръчва, макар, че от една чаша едва ли ще стане нещо, но да системно е добре да се избягват.
Честно казано след лятото, по време на което унищожих тонове газирано, въпреки че не обичам, но ми помагаше за гаденето, сега направо ми е екстра на чайче Blush
Виж целия пост
# 407
Аз започвам да пия чай есента и затова сега се замислих. Четох, че ройбос също се препоръчва, което е супер, защото много го обичам.
Виж целия пост
# 408
Ние още се борим със стомашния вирус. Вчера бях в болницата на системи след 11 пъти повръщане за няколко часа, силно обезводнена, без сили, апетит. Ужас беше. Днес съм по-добре, излязохме на разходка.
Малкият и той е по-добре, още няма апетит, но е активен поне.. пазете се, момичета, много е тежък вируса.
Виж целия пост
# 409
Ние още се борим със стомашния вирус. Вчера бях в болницата на системи след 11 пъти повръщане за няколко часа, силно обезводнена, без сили, апетит. Ужас беше. Днес съм по-добре, излязохме на разходка.
Малкият и той е по-добре, още няма апетит, но е активен поне.. пазете се, момичета, много е тежък вируса.
Звучи страшно, дано най-лошото е отминало. Оздравявайте.
Виж целия пост
# 410
Есенна, дано от днес само възстановяване и никакви вируси за цялото семейство Simple Smile

Някоя беше писала за ниска плацента, моята беше така до 16++, в 17++ вече казаха, че се е вдигнала и че в началото почти винаги била ниско.. и аз като теб бях притеснена сега вече съм спокойна Simple Smile беба се върти побутва ме аз се чувствам по - добре, като съм в къщи Blush
Виж целия пост
# 411
Есенна, дано от днес само възстановяване и никакви вируси за цялото семейство Simple Smile

Някоя беше писала за ниска плацента, моята беше така до 16++, в 17++ вече казаха, че се е вдигнала и че в началото почти винаги била ниско.. и аз като теб бях притеснена сега вече съм спокойна Simple Smile беба се върти побутва ме аз се чувствам по - добре, като съм в къщи Blush

Да аз бях писала … аз съм в 15+6, мисля че снощи за първи път усетих бебчо, но не съм сигурна. На ФМ съм чак на 15.11 дано да се е вдигнала до тогава , задна е плацентата.

Относно кг , аз започвам да се притеснявам че не съм качила …
Виж целия пост
# 412
Fiammettaa
аз не обичам да пия чайове, но започнах да пия, за да приемам повече течности, освен вода.
Пия липа, лайка и шипка.
Виж целия пост
# 413
Есенна, дано от днес само възстановяване и никакви вируси за цялото семейство Simple Smile

Някоя беше писала за ниска плацента, моята беше така до 16++, в 17++ вече казаха, че се е вдигнала и че в началото почти винаги била ниско.. и аз като теб бях притеснена сега вече съм спокойна Simple Smile беба се върти побутва ме аз се чувствам по - добре, като съм в къщи Blush

Да аз бях писала … аз съм в 15+6, мисля че снощи за първи път усетих бебчо, но не съм сигурна. На ФМ съм чак на 15.11 дано да се е вдигнала до тогава , задна е плацентата.

Относно кг , аз започвам да се притеснявам че не съм качила …

И аз не съм качила, даже първия триместър свалих 1кг, а не съм повръщала. Док каза, че е нормално, бебето взима всички витамини и нутриенти Simple Smile
Виж целия пост
# 414
Есенна, дано от днес само възстановяване и никакви вируси за цялото семейство Simple Smile

Някоя беше писала за ниска плацента, моята беше така до 16++, в 17++ вече казаха, че се е вдигнала и че в началото почти винаги била ниско.. и аз като теб бях притеснена сега вече съм спокойна Simple Smile беба се върти побутва ме аз се чувствам по - добре, като съм в къщи Blush

Да аз бях писала … аз съм в 15+6, мисля че снощи за първи път усетих бебчо, но не съм сигурна. На ФМ съм чак на 15.11 дано да се е вдигнала до тогава , задна е плацентата.

Относно кг , аз започвам да се притеснявам че не съм качила …

И аз съм със задна плацента Simple Smile
На ЖК няма ли да си преди 15.11? Моята следваща е на 21.10.
Относно кг, аз нямам идея хаха може да съм качила 1 -2 ама от края на август до края на септември нямам качени Simple Smile
Сега и аз мисля да мина на чайове особено както рязко застудя Sad
Виж целия пост
# 415
Аз пия чай всеки ден от както се помня. Пия подходящи за бременността-липа,плодови,шипка.
Есенна магия,дано всичко вече е отминало и бързо да се възстановите
Виж целия пост
# 416
На мен ми излезнаха кръвните от сутринта, ТСХ ми се е покачило от 2,5 на 3,5.
Момичета, увеличихте ли дозата Еутироксин за срока на бременността?
Виж целия пост
# 417
На мен ми излезнаха кръвните от сутринта, ТСХ ми се е покачило от 2,5 на 3,5.
Момичета, увеличихте ли дозата Еутироксин за срока на бременността?

Моето е 3 и пия по 1 таблетка от 50 микрограма. На 30 дни трябва да го изследвам и ендокринолога ще преценява дали да вдигне, да свали дозата или да спра да го приемам. Аз нямам Хашимото и не е ясна защо е по-високо при мен, ендокринолога видя възелче в жлезата и след като родя ще ми я провери пак.
Виж целия пост
# 418
Здравейтее Simple Smile И ние сме с потвърдено момче и днес вече официално съм в 5-ти месец.
Аз също съм голям любител на чайовете, но сега ги ограничих до липа, лайка и ройбос(чист). Внимавайте с плодовите, защото съдържат често или четен или хибискус, а и двата пише, че не са препоръчителни при бременост.
Виж целия пост
# 419
Аз също съм свалила, - 3кг, а не съм повръщала, доста притеснително ми се струва, утре съм на преглед и ще видим какво ще ми кажат. Иначе коремчето е пораснало леко, ходя със свободни рокли и туники, така ми е най-удобно и по принцип нося такива.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия