Американски колеж - двадесет и четвърта тема

  • 52 602
  • 776
# 255
Zvanche,
При нас е било погром. Масово 50%. Само 2 деца са се справили добре😄
Виж целия пост
# 256
ЕДНО дете от 20 Laughing А не е като да няма деца от математически гимназии. Звучи като 10 деца от випуска да са се справили за повече от 50%.
Виж целия пост
# 257
Явно някой е изплискал легена със задачи.
Не знам кому е нужно това. Децата в АК са изключително умни. Някои от тях са си математици.
При тази “висок” успеваемост за мен това са лошо преценени задачи.
Виж целия пост
# 258
Мен ми е интересно какви ще са резултатите на входното по БЕЛ. Четох за предните години, че било легендарно трудно.
А при нас вече децата се оплаквали на адвайзъртите от единия учител, защото нищо не разбирали от обясненията. На мен чак вчера ми беше споделено.
Виж целия пост
# 259
Предполагам става въпрос за един и същи преподавател по математика. В паралелката на младежа (8.клас), масово са с 3 и 4 на входно ниво (мисля ми спомена за една шестица). Според детето, в началото доста лошо се е държал учителят, но последната седмица имало значителна промяна.

Искам да благодаря на ветераните за споделяния опит Simple Smile Наистина сте ценни

Видях питането на Дъждец за БЕЛ-а - младежа е с "високо" 5 Simple Smile, но мисля и такива са повечето оценки. Не е споделял за някаква трудност
Виж целия пост
# 260
ооооооооох първите изумяващи разлики в колежа Simple Smile
Някакво умиление ме хваща докато ви чета.

не се притеснявайте,  всичко си идва на мястото.
(и това няма да са послендите изненадващи резултати)

'грамар теста по бел"  направо става "мисия" за някои ученици да го преборят, такава летва е. А тези, които са с високи резултати са уау Simple Smile и бързо се разпростира, че еди кой си имал еди колко си, напрао уау човече....
Виж целия пост
# 261
При нас входните по математика винаги са били на ниво над 96%. Тази година изненадващо е дадено за домашно с инструкция да не се чийтва и да си засекат 30 мин.
Виж за БЕЛ , олелееее! 76% за младежа (ама на него хич не му пука), а каката го бори от 8-ми клас този тест. Вярно се превърна в мисия. Чак в 12 кл. постигна 6-ца Wink
Виж целия пост
# 262
На Звънче детето май не е препче. Или се бъркам? Та "изненада" в по-горен калас не е точно умилителна.
Виж целия пост
# 263
Не знам, не знам, в нашия клас най-високият резултат по мат е 80%. Един единствен.
Да, вече е "стар" заек, 9. клас.
Виж целия пост
# 264
Ние нямаме още резултати от входното по математика, но според девойката едва ли ще е повече от 60% Laughing

Виж по БЕЛ е добре, с много висока 5-ца.

Чакаме да видим какво ще се реши за ДО, от кога ще е, не че нея я бърка, защото от понеделник всички сме карантина, заради положителен тест на сестра й Disappointed Relieved
Знам, че не е тук мястото, но леко съм бясна, заради скатавки, които умишлено не се тестват официално, патим всички, нищо че сме се ваксинирали, спазваме всички мерки, децата ми ходят постоянно с маски на училище ....
Виж целия пост
# 265
Моята девойка, вече 10. клас, на входното по БЕЛ тази година 96,5%, което е направо срив в сравнение с тези в 8. и 9. клас, когато имаше между 99-101%. Нещо, което за първи път видях в АК, че е възможно като оценка Simple Smile
Иначе не спирам да им се радвам, че успяват да поддържат такова ниво по БЕЛ.
Но първата година беше със Светлината, което е щастие!
Виж целия пост
# 266
Еха, браво за резултата!
А входните май са различни за всички нали?
Докато карах две девойки от различни класове, се разправяха, че имат несъвпадащи примери от това по бел.
При нас по мат.има масово шестици, а бел не е излязъл.
Виж целия пост
# 267
8 клас - входно по мат- никакъв проблем според младежа и резултатът е 100%…- било доста лесно. По БЕЛ още нямаме…, та ще видим.
Виж целия пост
# 268
Аз нещо хич не съм доволна от наборката. Много яваш-яваш го дава. Пише някакви домашни и после блее. От 2 седмици свети Quiz по Химия. Питам я готова ли е, отговорът е: да елементарно е.
Току що светнаха 80% (4)…
Ами не съм доволна. Подценила е ситуацията и изобщо не е чела преди Quiz-a. Надува ми мускули, че имала 6 на домашното и това едва ли не е достатъчно.
Виж целия пост
# 269
Рали, ще свикне. Може би още не е осъзнала оценяването.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия