Американски колеж - двадесет и четвърта тема

  • 52 610
  • 776
# 285
Здравейте, понеже никак не ми се заделят 100 евро за графичен калкулатор, да попитам дали на някой му е излишен графичният калкулатор и като цяло за идеи откъде мога да купя такъв на по-прилична цена.
Виж целия пост
# 286
Графичните калкулатори се ползват десетилетия и си мисля, че е добре човек да си има такъв. В 9 клас имаха една прекрасна учителка по химия - Синди Лий. Тя имаше два броя такива калкулатори - и двата от ученическите й години. Той се ползва и за САТ - за тези, които държат този изпит.
За по-прилична цена може да се следи за промоции в Амазон.
Виж целия пост
# 287
Благодаря, Призма! Явно няма да успея да спестя откъм калкулатори! 😂

Графичните калкулатори се ползват десетилетия и си мисля, че е добре човек да си има такъв. В 9 клас имаха една прекрасна учителка по химия - Синди Лий. Тя имаше два броя такива калкулатори - и двата от ученическите й години. Той се ползва и за САТ - за тези, които държат този изпит.
За по-прилична цена може да се следи за промоции в Амазон.
Виж целия пост
# 288
Хайде сега да обясните на индианец защо графичният калкулатор е полезно нещо, моля. Какво е това и за какво се ползва?
Не че не мога да гугълна, но ми е по-лесно с вас 🙂
Виж целия пост
# 289
Присъединявам се към Звънче, защото в къщи (9 клас), не е поискан такъв все още.
Виж целия пост
# 290
Трудно ми е да посоча употребата му, защото аз не ползвам такъв калкулатор, но е нещо свързано с графики на функции. Задължителен е за някои АР-та - Calculus, статистика, може и други да има, за  SАТ също става. Знам, че купихме такова нещо в 9 клас и макар че подобни изпити са в миналото, калкулаторът се размята назад-напред и сега и затова не го предлагам за продажба. Като цяло свикнеш ли с него го ползваш за всичко.

Звънче, не са ви го искали, защото е за материал извън учебната програма, т.е ползва се само от ученици по тяхна лична инициатива.

https://apstudents.collegeboard.org/exam-policies-guidelines/calculator-policies

https://collegereadiness.collegeboard.org/sat/taking-the-test/calculator-policy
Виж целия пост
# 291
И ние имаме (хем моят и математиката не са в една писта), не си го взе за Щатите, но мисля, че по НГ ще си го вземе - ако вече не си е купил оттам.
Виж целия пост
# 292
Здравейте, понеже никак не ми се заделят 100 евро за графичен калкулатор, да попитам дали на някой му е излишен графичният калкулатор и като цяло за идеи откъде мога да купя такъв на по-прилична цена.

Моят син си е взел от училище някакъв, но твърди, че би искал нов и хубавите стрували ок. 300-400лв. Той работи почасово, така че му казах да си купи сам със заплатата Smile

Забравих да поясня, че става въпрос за единайсетокласника. Деветокласнкът ще наследява Wink
Виж целия пост
# 293
Браво на работния младеж! Аз започнах да се чудя дали да не й купя калкулатора за Коледа! Малко екстравагантен подарък ще се получи. 😂 Ако има възможност да вземе временно от училище ще е чудесно.

Здравейте, понеже никак не ми се заделят 100 евро за графичен калкулатор, да попитам дали на някой му е излишен графичният калкулатор и като цяло за идеи откъде мога да купя такъв на по-прилична цена.

Моят син си е взел от училище някакъв, но твърди, че би искал нов и хубавите стрували ок. 300-400лв. Той работи почасово, така че му казах да си купи сам със заплатата Smile

Забравих да поясня, че става въпрос за единайсетокласника. Деветокласнкът ще наследява Wink
Виж целия пост
# 294
Защо не погледнете в немския амазон с доставка до Габко. Набързо излизат и доста по-евтини https://www.amazon.de/s?k=casio+fx-9750gii&crid=4FX50MOLQPSL … midas-iss-sm_1_11
https://www.amazon.de/s?k=casio+fx+7400&crid=YTREK2SP724K&am … midas-iss-sm_3_10
https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/200444242_- … 00giii-casio.html без калъф на някои места
Нямам представа дали този е добър. Просто взех един модел от линка на Призма.
Виж целия пост
# 295
След информацията от вчера, домашният математик казА, че това бил калкулаторът и никой друг Ill Не знам. Егатисимуси цената!
Иначе, като добра майка, и на мен ми мина мисълта да купим като подарък за Коледа Grinning И без това не знам какво да купувам за подарък. Тя все още няма идея, че ѝ трябва такъв калкулатор.
Виж целия пост
# 296
После ще ви подарят и на вас прахосмукачка за Коледа Joy
Виж целия пост
# 297
Хахахахахаха, или тиган, еъфрайър и подобно Laughing  Laughing  Laughing
Стипендията е малко и не стига за такъв разкош. Слава Богу!

Ако се вълнувате, мога да ви дам линкове защо трябва да е точно този. Нетът е проучен. Аз лично дори не знам как се работи с такъв калкулатор и нямам вътрешно тайно желание да се науча.
Виж целия пост
# 298
Малко по-късно пак ще пиша за калкулаторите. Изчакайте с покупките Simple Smile
Виж целия пост
# 299
Звънче, казвай защо е този точно. 🙂 Разсмяхте ме днес, момичета!

Хахахахахаха, или тиган, еъфрайър и подобно Laughing  Laughing  Laughing
Стипендията е малко и не стига за такъв разкош. Слава Богу!

Ако се вълнувате, мога да ви дам линкове защо трябва да е точно този. Нетът е проучен. Аз лично дори не знам как се работи с такъв калкулатор и нямам вътрешно тайно желание да се науча.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия