🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 3 (20.09 - 26.09) 🐄

  • 33 588
  • 714
# 540
То е ясно, че Деси ще вземе тази битка.
Цял час има още.
Обаче!
Борислав и той в агитката на Деси, най-безполезния от мъжете в агитката на най-безполезната от жените!
Виж целия пост
# 541
Дам, толкова ли няма кой да и каже на Деси, че свитата ръка която опъва тетивата трябва да е успоредна на земята и на ръката която държи лъка ...
Само на късмет може да спечели Деси, но предполагам ще я споходи.
Виж целия пост
# 542
Определено Теди е слушала какво ѝ се обяснява и се старае да спазва указанията. Деса през цялото време, докато поддръжниците ѝ ѝ даваха съвети, казваше "да, да, добре", ама дотам.
Виж целия пост
# 543
Дам, толкова ли няма кой да и каже на Деси, че свитата ръка която опъва тетивата трябва да е успоредна на земята ...
Вчера Андрей и подсказа да свива въжето на кълбо , за да не го заплита надолу. Ако не беше той Деси нямаше да вземе  и първата игра. Ако и подскажат пак, вече ще е прекалено.
Виж целия пост
# 544
Радвам се, че не познах.
Виж целия пост
# 545
Аз щях да застрелям Ивайло, противен е!
Виж целия пост
# 546
Хехехе .. поне уцели мишената Деската Simple Smile
Браво на Теди, победи с явно превъзходство тук.
9:1 ( 3:1 )
Виж целия пост
# 547
Ивайло е страшен дразнител. Чак и мен успя да изнерви, въпреки че съм против Деси.
Виж целия пост
# 548
Тез двамата се объркаха. Битката не е за 5, а за 4 точки. Слънцето ги е напекло Joy

Сега би трябвало да играят битка за 6 точки. което означава, че ако Теди я спечели, дуелът приключва. Само че има доста време до 22 часа, та много вероятно Деса да победи в нея.
Виж целия пост
# 549
Браво на Теди! Само така.
Виж целия пост
# 550
Ивайло си е точно на място, който каквото си заслужи.
Виж целия пост
# 551
Ами да. Ивайло мъкна мешка на гръб заради нея. И работеше. Тя и това не направи като света.

Сред приятелите на Деса май нямаше нито един мъж?
Виж целия пост
# 552
Време е за началото на обрата Wink
Ахахаха "Памет и Кал" .. защо не "Кална памет" Simple Smile
Виж целия пост
# 553
Иван и Андрей са втората агитка на Десислава.
Толкова пък да не могат да се удържат!
Виж целия пост
# 554
Защо тази година обаче не се теглят игрите от дуелистите? Какво е наложило да премахнат този много хубав елемент ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия