🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 3 (20.09 - 26.09) 🐄

  • 33 585
  • 714
# 570
Иван и Андрей с техните приказки разконцентрират супер много играчите.
Виж целия пост
# 571
Ееееее, тутманик този Иван, дрънка ли дрънка...
Хайде Теди...не ги слушай!
Виж целия пост
# 572
По-добрата победи в дуела повече от убедително. 14:1 и 4:1 игри.
Браво на Теди.
Виж целия пост
# 573
Теди и с последната битка се справи чудесно. Напълно заслужена победа.
Виж целия пост
# 574
Супер убедителна победа на Теди!

Язък за толкова приказки в секунда, дето изприказва Деса...
Много ще се моля да не се присетят по някое време да ни я връщат отново!
Виж целия пост
# 575
Забелязахте ли , как Теди лазеше в калта. Точно както й показаха и даже не си беше изплескала гърдите. А Деси , вместо да научи нещо, обясняваше седнала на високо, колко феноменална памет има.
Виж целия пост
# 576
Е, като става въпрос за достойнство, Деса беше първата, която не прие наказанието с такова.

БРАВООООО!!!
Юхуууууу, Теди победииии!!!
А, че аз от Деси нищо не очаквам, хич не рева за нея.  Радвам се за Теди, не че ме вълнува коя от двете ще остане, но достойно си взе победата и вече е ясно, че ще силен противник.

"Забелязахте ли , как Теди лазеше в калта. Точно както й показаха и даже не си беше изплескала гърдите. А Деси , вместо да научи нещо, обясняваше седнала на високо, колко феноменална памет има."
Еми, когато самочувствието е по-високо от IQ-то така става.
Виж целия пост
# 577
Браво на Теди мн концентрирана и слуша съветите на другите които не бяха никак лоши.
Деса с това поведение само негативи си спечели а и хич не си даде зор с игрите. Не ѝ беше мястото в този формат
Виж целия пост
# 578
Беше готова да си тръгне без да си каже "довиждане" с хората.
Уф... била си взела голямата награда... Scream


wiwala75, да, така е. Теди слушаше съветите през цялото време. И много по-важното - стараеше се да ги следва.
Виж целия пост
# 579
“Традиционната кошница от Лидъл” ?!?
Традиционна беше дамаджаната, която липсва. Много новости, много нещо.
Виж целия пост
# 580
Ей.. къде е дамаджаната бре?
Какви са тези чипсове, излагате се И&A ...
Още една традиция погазиха Sad
Виж целия пост
# 581
Беше готова да си тръгне без да си каже "довиждане" с хората.
Уф... била си взела голямата награда... Scream

Именно и аз това не го разбрах мн или за нея голямата награда беше няколото часа ефирно време, бърза слава.
И сега ще се вихри в инстраграм като инфлуенсър 😶
Виж целия пост
# 582
Срещнала била някои хора и била участвала в изграждането на манастира
Виж целия пост
# 583
Голямата почерпка от Лидл. Чипс! Боже, боже! Съвсем се излагат вече И и А .Претупана работа! Нищо общо с предните сезони.
Виж целия пост
# 584
Деси с нищо не видях да е помогнала за изграждането на манастира. Радвам се че отпадна. Дано вече мъж бъде фермер и бъде по-интересно. И аз съм съгласна с кошниците. Пълен резил с тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия