ОСМИ клас 2021/2022 - Тема 2

  • 43 106
  • 746
# 225
Phil, MianaNia, благодаря ви Kissing Heart Още сега ще ги издиря.
Виж целия пост
# 226
И при моя вчера е имало тичане 30 м. за норматив. 😃 За физическото не се притеснявам, но благодаря на Бога, че музиката и рисуването ги няма в програмата. Какъв зор видях с тях миналата година. 😒
Виж целия пост
# 227
Майки на момчета, може да няма бюти драми, но шапка ви свалям, защото с момиче поне горе долу знам какво да очаквам, с момче ми се струва висш пилотаж 🤪
Виж целия пост
# 228
Хайде аз пак с питане. Оказа се невъзможно откриването на адаптирания вариант на книгите на АЕ, някой да има идеи къде мога да набавя някоя, stage 3

Виж целия пост
# 229
От тук съм купувала адаптирани книги, но е добре да се пита дали ги има https://educationalcentre.bg/shop/ и в кой град. Ако трябва всички да се купуват - си е цифра.
Другият вариант е в електронен вид, ама вероятно ще е по-трудно да се намери.
Третия - в някоя група на родители на по-големи деца от същото училище, които продават учебници, може да имат и книгите.


А, иначе по ФВС, са бягали 200 м на совалки (4x50) и това е новия норматив - това вчера, а предния път са бягали 30 м и 50 м. Още първия час са ги информирали, че ще бягат  30, 50 и 200 м.
Виж целия пост
# 230
И още един вариант, ако не сте се сетили- библиотека. Дали нямат в училище?
Или American corner на Столична, или пък да се провери в  BASRC в Софийския университет.
Виж целия пост
# 231
От Ориндж съм купувала чуждоезикови адаптирани издания, може и там да провериш.
Виж целия пост
# 232
Прегледай тук дали има нещо. С calibre могат да се четат на компа, ако нямате четец:
http://adapted-english-books.site/index.php/library/b1b2/310-art … -the-baskervilles
https://www.digitalbook.io/blog/free-ebooks-for-english-learners/
https://english-e-reader.net/
Виж целия пост
# 233
Хайде аз пак с питане. Оказа се невъзможно откриването на адаптирания вариант на книгите на АЕ, някой да има идеи къде мога да набавя някоя, stage 3



не съм пробвала да свалям.
https://jennyluu.net/oxford-bookworms-library/
Виж целия пост
# 234
https://store.sanpro.bg/%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D0%BF%D1%82%D0%B8%D1% … D1%83%D1%80%D0%B0
На прима виста видях Копърфилд, Гъливър и още нещо от списъка, но ми убягна.
Виж целия пост
# 235
beb4o_fb, има една книжарница на Витошка- Гринуич център май беше. От школата по английски едно време там ни пращаха да търсим литература за лятно четене. Може да има нещо останало...
Часовете по ФВС и др. разтоварващи предмети трябва да имат наистина такава роля, а не да се спича детето, че видиш ли не може да рисува, да скокне или да изпее вярно някой тон... Каквото такова, със сигурност няма да го ръчкам за оценки, каквото може да прави и до там.
Виж целия пост
# 236
Страхотни сте, много ви благодаря Kissing Heart Аз не бях почнала с търсенето, но родителите в групата на класа писаха, че са ударили на камък, защото го нямали точното адаптирано издание на Оксфорд, което ни трябва.
Виж целия пост
# 237
успя ли да си свалиш от сайта?
аз свалих една книга, но се оказа, че нямам инсталиаран ънзип, а нали съм малка - има ограничение за качване на пограми.
и двете ги разбрах току що.
довечера ще има разговор....
Виж целия пост
# 238
успя ли да си свалиш от сайта?
... тъкмо щях да сейвна сайта - защото ми се видя супер полезен и на някакъв етап от свалянето на *.rar- а ми иска парола...
Angry
дописвам се - сига видях инструкциите за получаване на парола и чета ....

Пак се дописвам.
Не е за мен - харесайте видеата, абонирайте за канала ми .... напишете "прекрасно"....
Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 239
значи  да не опитвам. асоциална съм в мрежите, и да искам не мога да лайквам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия