ОСМИ клас 2021/2022 - Тема 2

  • 43 105
  • 746
# 570
В нашият клас поне 1/3 от децата са болни, някои са си вкъщи, други на училище - подсмърчащи и кашлящи, според дъщеря ми.


Е, това е абсолютно възмутително... ***** ***** ***** *****

иланг-иланг, можеш да го ваксинираш... може по-добре, обаче, първо да пуснеш тест за антитела - като нищо може и да го е срещал и да има, поне няма да се стресираш...

Rapariga, има избори след по-малко от месец... Няма да има локдаун, всичко ще се остави на "някой друг" да преценява и да носи отговорността - директорите на училища в случая. А да диференцират (по наличие на антитела) пък е пълен абсурд, направо УлетеА изборите... Нали се сещаш - залогът тук е много по-голям, не става дума за икономиката или живота и здравето на хората.
Виж целия пост
# 571
desita_g, да минава леко и без усложнения за теб и дано децата минат между капките, както беше в нашето семейство миналата година! Flowers Four Leaf Clover
Daisy+2, как е положението във вашата къща? Подобрявате ли се вече?
lulumba, да му минава на твърдоглавеца бързо...Тук повечето май от дебелите си глави страдат...
magi_sveta, отмениха ли със сигурност служебното мероприятие? Ако са, поне си придобила опит и в тази посока...
Аз съм купила на домашните любимци спирулина, но ако не ги подсетя сами няма да вземат, а понякога и аз се разсейвам...
Виж целия пост
# 572

Деси, стискам палци леко да мине! Ваксинирана ли си, карала ли си го преди... защо се притесняваш от болница, зле ли си.. обективно погледнато малък процент от хората стигат до там, вече е късно да се пазиш от заразяване, така че да се шашкаш е безсмислено - можеш поне с положителни мисли да се заредиш - поне със сигурност не биха могли да навредят! Пък може и наистина да помагат...
Виж целия пост
# 573
Все се каня да питам и забравям  -
desita_q, има ли развитие по казуса със застрахователя?
Все още нямам никакъв превод. Казаха, че нямат практика да уведомяват по телефона и направо ще ми преведат парите. Срока изтече мисля вчера. Само да се съвзема още малко и ще уведомя аз за последващите ми действия 😡

Редактирам се: Благодаря момичета, надявам се все по-добре да се чувствам, днес съм с една идея по-добре от вчера 🙏
Кати, не съм ваксинирана, а се оказа, че не съм го изкарала, както си мислех (имам 0 антитела). Притеснявам се, защото децата ще останат сами, все още са стресирани от боледуването на баща им и крайния изход. Малкия като ме види, че лежа и започва да плаче…
Виж целия пост
# 574

Деси, не исках да кажа какво притеснително намираш в мисълта да влезеш в болница, а по-скоро защо мислиш, че е вероятно да се случи - повечето хора, които боледуват, не влизат в болница, а ако и да няма доказателство за ползата от позитивното мислене с гаранция вреда няма - не мисли за болница / не се притеснявай от болница - не можеш с някакви действия да повлияеш на тези събития, само стресираш и себе си и децата... Нямаш някакви основания да смяташ, че ще боледуваш особено тежко (това питах - нали нямаш притеснителни съпътстващи заболявания, щото ако е така само те тормозя, не искам), че да имаш притеснения от болница - няма да ходиш в болница, само ще ти е гадно известно време, но ще си ти мине - у дома.
Виж целия пост
# 575
десита, ще успееш да запазиш самообладание, нямаш друг избор Heartpulse
а децата тъкмо ще взимат пример, нормално е да има болести, които да преминават.
Виж целия пост
# 576
При нас на входното по Бел  размисли и страсти. Правили входно което било с формат на НВО още първия час. Има 5, което за мен, без преговор, е страхотно. Тя не била доволна от резултата на класа обаче и след един бърз  преговор правят второ входно. На него набора има 4, с похвала за най-добре написани от класа  теза и преразказ. Това не остави ме в недоумение... Направо... Какво е правил на останалата част на теста.
На другите входни се е представил очаквано - перфектно по точните науки и много добре по разкзвателните. Примерно не могъл да се сети три държави в Южна Америка, направо паднах. Вече има 10 оценки, а още не са го зачесали по специалните предмети. Има 6 по скулптура, което е удивително, по принцип рисува но с моделирането е с две леви. Обаче се справил явно. 

Десита бързо оздравяване желая!
Виж целия пост
# 577
desita_g

Hug
Виж целия пост
# 578
desita g, горе главата и не мисли лоши неща. За мен, положителното мислене е задължително за бързо възстановяване!

За имунитета пием черен бъз (сами си го правим).

Оценките - тръгна ударно с н-найсе шестици (и аз като Дъждец се чудя на учителите им, кога намират време за проверка), ама последната седмица за разнообразие - две тройки (едната по "Науки", което направо го приземи рЕзко). За момента, още съм оммммм, ама май ще трябва да зареждам барчето Simple Smile
Вчера имаха мейл с напомняне, че пушенето на територията на колежа е абсолютно забранено и следва наказание (третото е изключване), като повода е, че някой си запалил цигарка в тоалетната


st Dobri, Иван (масажиста) не е в студиото на Академик от поне 2 години, някъде около 1. Районно е новото Simple Smile Чакръкчията ще бъде предложен на мъж ми, че определено има нужда
Виж целия пост
# 579
в академиката има две масажни студия Wink едното е срещу рецепцията на фитнеса, води се спортен и не съм влизала там.
момчето в другото студио замества мацката и името му не е Иван. Цвето-нещо много дълго.
редактирам се - Тенимир Simple Smile
Виж целия пост
# 580
Хайде, почна се ДО. Класът на щерката минава онлайн и са под карантина. Засега за десет дни, но не се знае.
Виж целия пост
# 581
Очаквано - двойка на входното по МАТ, нанесена вече и в Школо Persevere ...
Не знам как ще я кара нататък, но не е добре положението. Ядосва ме, че всеки път, като изкара ниска оценка, се опулва в абсолютно недоумение "Ама как така?! Аз бях сигурен, че съм се справил добре!".
Миналата седмица беше толкова уверен, че е "бетон" за теста по ИЕ; ами изкара четворка.
Уж му е лесно, уж го хвалят, уж разбирал, уж учи, уж полага усилия.... и накрая резултатът е незадоволителен.
Предупредила съм го много сериозно, пък да видим нататък дали няма да затегна синджира. Angry

Стискам палци всички болни бързичко да се оправят! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 582
Бързо оздравяване на болните! ❤
Виж целия пост
# 583
Деси, бързо оздравяване! Всичко ще бъде наред!

Кати, виж на какво попаднах. Не знам върши ли работа. Има бутон за сваляне отстрани https://www.zavalam.net/shporki.php?predmet=predmet/chemistry.php
Виж целия пост
# 584
Хайде, почна се ДО. Класът на щерката минава онлайн и са под карантина. Засега за десет дни, но не се знае.

няма да лайк-на, извинявай!
Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия