"Пътят на честта" сезон 2, тема поредна - по-интересното място!

  • 36 502
  • 741
# 135
Пууу отиде ми на кино версията за "спасителя". Язък!  Joy
Виж целия пост
# 136
Съвсем се огелпих.
Да ви кажа, предпочитам Жака и Рошла пред Кероян😁
Виж целия пост
# 137
Чудя се кой е пò мъжки облечен от Кера и Калоянчо!
Виж целия пост
# 138
Е, Кера, как кой!? 😁
Виж целия пост
# 139
Тез двете дали се сетиха да се питат за кръвната група поне.
А, те директно на ДНК тест ще ходят Satisfied
Виж целия пост
# 140
От кръвната група какво ще разберат, ако тази на бащата не се знае. 😀
Виж целия пост
# 141
Е тя вероятността да съвпада с тази на майката е същата. Поне можеше надеждата да е съответно по-голяма или почти никаква. А и за това е необходимо просто да се попитат една друга.
Виж целия пост
# 142
Да не би този дето се качи нагоре по стълбите на Койна е Страхил?
Виж целия пост
# 143
Не. В ролята на Страхил този сезон е Мак Маринов.
Това беше момчето, което изигра Дани в "София ден и нощ". Димитър Илков се казва.
Виж целия пост
# 144
Кой отвори сейфа и кой се обади на Красимира?
Виж целия пост
# 145
Гледам и аз, ама изключих за темата. 🤣
Не съм много впечатлена за сега, а Силвия Петкова ми е по-неадекватна отвсякога.
Силвето така хълца и заеква, че ми иде да я потупам по гърба.
Виж целия пост
# 146
Сейфа отвори Стивън, кой друг да е. През деня като "пробва" да го отвори, просто не е въвел истинската парола от ЮАР-ския сейф.
А Зарева говори с някой, чийто глас беше яко модулиран. Не се знае дали ни е известен притежателят му.
Виж целия пост
# 147
Кой отвори сейфа и кой се обади на Красимира?
Казва ли ти някой...
Като да беше Стивън тоя, дето отвори сейфа. А гласът минаваше през обработка и не е ясно кой е.
Виж целия пост
# 148
За мен гласът е на Ленков, а тоя, дето отвори сейфа е Стефчо, нали го дадоха отблизо да кокори сини очи, а и като излезе неговата походка, всичко.
Виж целия пост
# 149
Ох,... а кой беше Стефчо?! Ахахахаха Стивън, добре, блея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия