Смешки от форума 37

  • 70 796
  • 746
# 255
Даже и във форума имаше отчетна тема "АВГУСТ месец с Минка под ръка (между крака), ще ида аз бебето да си родя"...
Виж целия пост
# 256
С Минка "под ръка" ще й е трудно да го роди. Но пък то затова са измислили секциото, за тези на които Минка е под ръката. Joy
Виж целия пост
# 257
А как беше името за мъжкият полов орган? То и цяло стихотворение има, но не мога да се сетя
Виж целия пост
# 258
Кънчо май, имаше детска книжка
Виж целия пост
# 259
Не знам за детска, но си има сериозна поема.
http://slovo.bg/old/ppenev/kyncho.htm
Виж целия пост
# 260
Кънчо е в новия прочит.
ние старите си го знаем "к@ра ми Янко". Wink
Виж целия пост
# 261
То си е само в специфичния израз.
Знам история за един началник Янко, пред когото явно са го използвали, вероятно без да се усетят, и казал: "Аа, на к**а друго име му мислете".
Виж целия пост
# 262
Цитат
Моето сутринта госпожата го смъмри по моя вина.
Сега тя докато е болна присъства онлайн в часовете. А аз стоя на дивана и наблюдавам колко внимава. Та в час по български език сме. Госпожата диктува думи, на които да запишат думи за проверка на правописа. Микрофонът на ......  е включен, защото току-що тя е казвала дума за проверка. Госпожата казва нова дума. Думата е Бъбривка, но аз чувам ... Пръдливка. Спонтанно извиках "е сериозно ли е това" и се задавих с току-що отпитото кафе. Госпожата направи забележка на щерката, че е с включен микрофон. Детето ми метна гневен поглед и записа думата в тетрадката си. Тогава разбрах колко съм повредена.
Фен съм на съфорумката и дъшеря й.
Виж целия пост
# 263
Както си блея по форума , с мм слушаме някаква много сериозна реклама на някаква банка ,как много пластмаса отивала за изработката на карти. До момента, в който красивата госпожица каза как тяхната банка била измислила карти от.. царевица 🌽.Как си разляхме чашите от смях не е истина..мм вика ..и излизат едни пуканки от банкомата с кредитната ми карта 🤣
Не знам какво беше това, но беше яко включване 😂
Виж целия пост
# 264
А аз едва сега разбрах смисъла на името Кончита Вурст. И се изчервих.
Обаче пък, как е възможно хем да е кончита, хем с вурст? Yum
Виж целия пост
# 265
Кънчо май, имаше детска книжка
Образователна, за контрацепцията.😁
Виж целия пост
# 266
А аз едва сега разбрах смисъла на името Кончита Вурст. И се изчервих.
Обаче пък, как е възможно хем да е кончита, хем с вурст? Yum
Като при съвокуплението - това в онова.
Виж целия пост
# 267
А аз едва сега разбрах смисъла на името Кончита Вурст. И се изчервих.
Обаче пък, как е възможно хем да е кончита, хем с вурст? Yum
Те така
Виж целия пост
# 268
Тя медицината вече напредна много, всякакви неща може явно Joy
Но пък и научих нещо де, не знаех че на тоя индивид имената били такава ми ти закачка
Виж целия пост
# 269
То при нас най-много да се разбере кой идва от село и кой от голям град...🤭
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия