Смешки от форума 37

  • 70 796
  • 746
# 285
И още един отговор към питането:
Цитат
..., не си сериозен, нали? Пазарските торби ни се мачват с аутфита, как защо ги мъкнем. Торба на Билла мъкна, когато съм с жълтия шал. Кауфланд, когато ми е спортно облеклото. А имам и едни шукаритетни сребристи торби, за замразени продукти, май бяха на Лидъл. Тях ги нося със сребристите сандали на висок ток. Когато съм с тях, винаги купувам замразен грах и три кутии сладолед.
Виж целия пост
# 286
Може ли линк за темата с площадките и токчетата?
Виж целия пост
# 287
Снощи са замели пикантериите и е станало доста постно.
Последните страници на Взискателен мъж.
Виж целия пост
# 288
Цитат
(Пра-) бабите и дядовците ни са живяли по 80-90 дни не защото са се хранили с полуфабрикати и подобни.

Забавна грешка...
Виж целия пост
# 289
Освен това не са живяли по 80-90 години. Това е мит.
Малка част от тях са били дълголетници.
Аз в момента живея в едно малко гръцко селце, пълно с възрастни над 80 години. И не е защото се хранят супер здравословно, или че са супер здрави.
А защото съпътстващите им хронични заболявания са следени и контролирани много добре.
Аааа, и всяка година ги ваксинират за грип и пневмонококи.
Свекъра ми е на 87 в момента. Свекърва ми на 82. Баба ми във Варна е на 86.
Добре са за възрастта си. Grinning
Виж целия пост
# 290
Точно така е, медицината крепи днешните. Моите родители и двамата имат по цял куп болести, ама вече ги избутаха до по 82 години. Преди 100 или даже преди 50 години със същите заболявания щяха да са покойници.
Виж целия пост
# 291
Освен това не са живяли по 80-90 години. Това е мит.

Правилно. Написано е, че са живели по 80-90 дни.
Виж целия пост
# 292
Че то другото живот ли е ...А 80-90 дни се събират.
Виж целия пост
# 293
Цитат
Пуловерчето ми е дрехата, която е там за да притъпи претенциозността на ансамбъла ми, иначе ако си сложа мантото, все едно демонстрирам кой знае какъв статус на тези с активуера, а това не ми е целта.
...
Ако нямате какво да покажете, смятам че няма какво повече да коментирам тук защото нямате конкретни примери и самочувствие да се покажете. Така на тъмно да се заяждате всеки може.

Претенциозният ансамбъл се състои от розова блуза, слим дънки и сандали (най-обикновени).
Същата използва изразни средства като пръдли, рошави гарги и мърли. И щяла да спре да ни "дудне" как ако не се грижим за облеклото си до детската площадка, мъжете ни ще изневерят Flushed
Виж целия пост
# 294
Мъжете не изневеряват заради дрехите, а заради това, което е под тях. Simple Smile
Виж целия пост
# 295
М, според мен изневеряват порада характера си на изневерители. Тоест има мъже, които изневеряват и такива, които не изневеряват.
Виж целия пост
# 296
М, според мен изневеряват порада характера си на изневерители. Тоест има мъже, които изневеряват и такива, които не изневеряват.

Такива, които изневеряват и такива, които не смеят или нямат възможност Smiling Imp
Виж целия пост
# 297
Адсорбатора "Миле"😂😂

"Интересува ме, отвора на адсорбатора не се ли затваря към комина автоматично, когато не се ползва?
Защото наблюдавам, че има голяма тяга, когато отворя прозорец, чак вие..
.Адсорбатора е "Миле", много мощен,
ама тягата е като за голяма камина..."
Виж целия пост
# 298
Фил, коя е темата? 😂 Имаме си в темата Кобилкина и Кейт Мидълтън в едно, а аз да пропусна😂
Виж целия пост
# 299
Взискателен мъж. Мисля да я напусна. Почна да се минава линията на здравомислието
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия