Смешки от форума 37

  • 70 796
  • 746
# 360
Тролска му работа Rolling Eyes
Виж целия пост
# 361
Това е една от любимите ми теми във форума. Чета и цвиля, останала без дъх най-вече от коментарите в тази тема, не толкова от споделените тук постове.
Виж целия пост
# 362
Аз си кибича тук, но сапунки ненавиждам, т.е.наполовина еретичка. Пак отървах промоцията.
Виж целия пост
# 363
Определено намирам за иновативен този подход - първо да обиждаш евентуалните си клиенти. Интересно какво ли очаква да се случи...
Виж целия пост
# 364
във "въпроси всякакви".
не знам какво да отговоря. Wink

Цитат
Разбрах ,че съм лесбийка .Не подозирах до сега .

Скрит текст:
подозирам объркана тема, но пак си е смешно.
Виж целия пост
# 365
Пак добре ,може и да не разбере никога.
Виж целия пост
# 366
Хахах, аз бях решила, като малка, че искам да стана проститутка😂😂😂😂

Баба каза за една нейна колежка, че се е облякла на стари години като проститутка. А на мен ми се видя пък тоооолкова хубава, та реших, че като порасна и аз да искам да съм като нея 😂 Стана малко тъпо, като го споделих в семейството 😂
Виж целия пост
# 367
Определено намирам за иновативен този подход - първо да обиждаш евентуалните си клиенти. Интересно какво ли очаква да се случи...
Човека се е загрижил да не останем незадоволени. Joy
Виж целия пост
# 368
във "въпроси всякакви".
не знам какво да отговоря. Wink

Цитат
Разбрах ,че съм лесбийка .Не подозирах до сега .

Скрит текст:
подозирам объркана тема, но пак си е смешно.
Хаха, Добри, не е объркала съфорумката. В отговор на един от тъпите постове на един ...съфорумец за посоката на катарамата на колана. И ако сбъркал на коя страна да си закопчае колана щели да го помислят за гей...
Виж целия пост
# 369
Не е шега дилемата, аз също се чудя в ранни зори в коя посока да нанижа колана, след като едно хлапе ми обърна внимание на символиката. После си казвам: "Какво ми пука, коланът и без това е мъжки!" (казарменият на ММ, много яко добиче се оказа, не е мръднал).😄
Виж целия пост
# 370
Определено намирам за иновативен този подход - първо да обиждаш евентуалните си клиенти. Интересно какво ли очаква да се случи...
Човека се е загрижил да не останем незадоволени. Joy

Имате предвид онзи, който си развяваше нюнюто на ЛС ли?
То как да го покаже на живо, горкият. Ще го съсипят от подигравки.
Ето, мъжът ми цял ден се подсмихва и ме бъзика това от снимката интравенозно ли се ползва, или как.
Виж целия пост
# 371
Сий - и ти ли си получила?! Е чувствам се пренебрегната, само аз си нямам снимка  Simple Smile Моля, не го приемайте като покана да ми препращате - все още съм пренебрегната, то не е като да ми ги изпрати оригинала.

Аз го казах и другаде, ама ме изтриха.
Виж целия пост
# 372
Аз също съм пренебрегната! Ще ревна!🤪 Ама може да е защото не пиша в темата 🤣
Виж целия пост
# 373
Спокойно, нищо не си изгубила. Умален макет на това, което вече си виждала. Simple Smile
Виж целия пост
# 374
Този с психологическата тема и с личните снимки един и същ ли е?
И аз съм изтървала...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия