Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 104)

  • 34 140
  • 747
# 630
Виж целия пост
# 631
Как го затапва само, да се чуди как да излезе от положението, г-н Болат е голям образ, скрит романтик
Виж целия пост
# 632
Идва един от любимите ми моменти
Виж целия пост
# 633
Приятелките са като четирите сезона, много различни една от друга, но са намерили общото помежду си и са много задружни. Дадоха на Серкан да разбере, че ако огорчи Еда ще си има работа с тях. Joy

Злати, че ти си част от отбора бе, момиче от деня, в който почука на вратата Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 634
След края на епизода, ще има фраг 1 на еп. 5 с бг. суб Wink

И на мен този епизод е един от любимите ми Simple Smile
Виж целия пост
# 635
Марги, много мило, наистина
Радвам се, че открих сериала, а заедно с него и вас
Виж целия пост
# 636
Като му гледам ръцете, как ми се прииска един масаж, ей така за разпускане на напрежението от ежедневието
Виж целия пост
# 637
Вече сме на басейна, нали. Първа сцена на ревност на Робот Болат. Heart Eyes








Ах, Едаа, как го въртиш на пръста си.
А впоследствие начина, по който описва кое в един мъж може да я впечатли много, много напомня за самия Керем - ръце, усмивка, тембър
Виж целия пост
# 638
Недей така, че и на мен ми се прииска едно масажче, както съм схваната.
И май искам работа като на Ердем, досега нищо не е свършил, по цял ден да се шлая, а на всичкото отгоре да ми плащат Simple Smile
Да допиша нещо: Марги имаш ли нещо против да си сваля някой гифчета, понеже много ми харесаха?
Виж целия пост
# 639
Сваляй смело, Злати щом ти харесват. Тези и аз ги намерих в нета, но после ще споделя и други, които аз съм рязала.
Виж целия пост
# 640
Лелеее Марги, страхотна си Simple Smile
Виж целия пост
# 641
Много ми харесва тук Еда, направо е огън, рядко се среща такава героиня в турските сериали. Направо побърква Серкан
От името на Ханде - Наздраве Simple Smile
Виж целия пост
# 642
+1, рядко срещана героиня в турски сериал е Еда - все едни такива наивни и невинни ги показват, страдащи. А тя е преживяла много, но е изградила силен характер; има подкрепата на леля си и дружките; вярва в себе си и се бори докрай. И освен всичко останало осъзнава вината си спрямо Серкан, затова и подписа договора, но е и наясно с въздействието си върху него.

Серкан повярва в способностите й и я предизвика да извади най-доброто от себе си Heart


Колко е съсредоточен, пък на нея й омекнаха коленете Joy Heart Eyes




Прощавайте, момичета, аз малко напосоки стрелям. Не гледам с вас, но се хващам за някоя думичка и уж проследявам докъде сте. Надявам се не е дразнещо...
Виж целия пост
# 643
Марги не се притеснявай, сега сме на пазар. На мен ми е любим момент,Серкан и пазар.
Виж целия пост
# 644
Заради този пазар и басейна май ще си пусна този епизод още веднъж.
Много сладки Ханде  и Керем / Еда и Серкан
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия