Термин юни 2022

  • 54 842
  • 753
# 225
Здравейухггтъуу[url]
    [/Здравейте, от вчера съм с зацапване. 5+6 г. с. Видясе се жълто тяло което отговаря 5+3 од днес съм на Utrogestan  3x2 и ascorutin 3x 1


    И моята бременност тръгна по този начин . С утрогестан и но шпа за два дена всичко спря. Надявам се и се моля повече и да не се появява . .
    Виж целия пост
    # 226
    И аз съм със зацапване втора седмица от 5 та седмица!
    Но всичко е наред досега!
    Има и такива бременности,и с първата бях така и имам момиче на 8 г.Simple Smile
    Виж целия пост
    # 227
    Момичета аз също съм със зацапване от 3 дни. В 8сед. съм, днес съм на преглед и се притеснявам. В 6сед. получих ярко червено кървене и постъпих в болница за задържане. Уж ми казаха, че се е оправило отлепянето, но сега с това зацапване пак на тръни.
    Виж целия пост
    # 228
    Момичета, някоя с ужасно гадене и повръщане... толкова ми е зле, че едва ходя на работа и мисля болничен да пускам..
    Виж целия пост
    # 229
    Момичета, някоя с ужасно гадене и повръщане... толкова ми е зле, че едва ходя на работа и мисля болничен да пускам..

    Аз съм в около 7 г.с. и ми е лошо май от малко преди да си направя теста, обаче днес за първи път закусих и повърнах.
    Много ми е трудно яденето. Гади ми се много. Успявам да ям главно плодове.
    За месо не мога и да си помисля да сложа в устата си, аз и преди това не съм обичала никога месо, но сега съвсем…

    За момента имам възможност да остана вкъщи и в общи линии правя едно и също - лежа и спя по цял ден.
    Виж целия пост
    # 230
    Момичета аз също съм със зацапване от 3 дни. В 8сед. съм, днес съм на преглед и се притеснявам. В 6сед. получих ярко червено кървене и постъпих в болница за задържане. Уж ми казаха, че се е оправило отлепянето, но сега с това зацапване пак на тръни.

    Дълго време ще сте на тръни! Мен всяко ходене до тоалетната ми предизвиква сърцебиене и стрес 🤷♀ .. Важното е всичко да е наред. Моя приятелка изкара 9месеца със зацапване и роди живо и здраво дете! Не се притеснявайте толкова щом казват,че всичко изглежда добре!
    Виж целия пост
    # 231
    Момичета ,присъединявам се и аз към тази тема.На кратко за мен:
    Имам едно нормално забременяване и момиченце на 7.
    3години след това започнах да вървя по пътя на ин витрото .1неуспешен трансфер през 2019.Сега началото на Октомври трансфер на 3бр ембриони.След положително ЧХГ,на първия преглед миналия Понеделник видяхме 2 сакчета.Днес на втория преглед видяхме ,че имаме сърчица ,но и че сакчетата са 3 Heart
    Пожелавам успех и лека бременност на всяка една от вас !
    Колкото до гаденето ,мен ме започна преди 4 дни и като гледам как е тръгнало предполагам ,че ще ми напомнят често за тях Flowers Four Leaf Clover
    Виж целия пост
    # 232
    Момичета, препоръчайте ми книги, които да ме подготвят за това, което ме очаква по време бременноста, а и след това😀
    Виж целия пост
    # 233
    Не лош вариант е “Какво да очакваш когато очакваш дете”. Ако се абстрахираш от някои тотално американски особености, има много полезна информация. Аз я четох с първата бременност и ми беше интересна. Сега има подновено издание.
    Естествено в днешно време има и много повече информация в интернет и разни приложения. Но ако си се кефиш на книги, мисля че тази не е лоша.

    Момичета, препоръчайте ми книги, които да ме подготвят за това, което ме очаква по време бременноста, а и след това😀
    Виж целия пост
    # 234
    Момичета аз също съм със зацапване от 3 дни. В 8сед. съм, днес съм на преглед и се притеснявам. В 6сед. получих ярко червено кървене и постъпих в болница за задържане. Уж ми казаха, че се е оправило отлепянето, но сега с това зацапване пак на тръни.

    Дълго време ще сте на тръни! Мен всяко ходене до тоалетната ми предизвиква сърцебиене и стрес 🤷♀ .. Важното е всичко да е наред. Моя приятелка изкара 9месеца със зацапване и роди живо и здраво дете! Не се притеснявайте толкова щом казват,че всичко изглежда добре!
    За съжаление се налага кюретаж. Днес на прегледа се установи, че е спряло развитие. Много съм стресирана и уплашена 😟😟😟 Ще правя генетични изследвания. Утре постъпвам в болница. Желая на всички успешна и лека бременност!
    Виж целия пост
    # 235
    Много съжалявам Ради, съчувствам ти, защото и аз го преживях през април, бях в десета седм., но с медикам. преключиха нещата. Желая ти бързо възстановяване и скоро с успешна нова бременност.
    Виж целия пост
    # 236
    Много съжалявам Ради, съчувствам ти, защото и аз го преживях през април, бях в десета седм., но с медикам. преключиха нещата. Желая ти бързо възстановяване и скоро с успешна нова бременност.
    Благодаря за подкрепата. За съжаление на мен това ще ми е втори кюретаж  за тази година. Попитах дали може с медикаменти да се прекрати, но лекарката беше категорична, че не е съгласна.
    Виж целия пост
    # 237
    Много съжалявам Ради, съчувствам ти, защото и аз го преживях през април, бях в десета седм., но с медикам. преключиха нещата. Желая ти бързо възстановяване и скоро с успешна нова бременност.
    Благодаря за подкрепата. За съжаление на мен това ще ми е втори кюретаж  за тази година. Попитах дали може с медикаменти да се прекрати, но лекарката беше категорична, че не е съгласна.
    Аз не съм в Бг и тук първо разчитат на природата да се справи и чак ако не става, тогава препоръчват интервенции. Различно е, защото ти предлагат всичко като информиран избор, но никой лекар не взема така решение вместо теб както в Бг и не ти натрапва решение. Аз не казвам кое е правилно, просто са различни подходи, но ти си слушай твоя док и дано това е правилното за теб в случая. Много е тежко, пък и за втори път, дано третия е на късмет, за щастие.
    Виж целия пост
    # 238
    Момичета, каква е разликата между био химичен скрининг и ранна фетална морфология?

    Благодаря предварително!
    Виж целия пост
    # 239
    Най-общо БХС е вземане на кръв, която се изследва и евентуално изчисляват риск в % за хромозомни аномалии на плода. Феталната морфология е скан, проведен от специалист и гледаш за определени аномалии също, но едното не замества другото.
    https://prenatest.bg/kakvo-e-biohimichen-skrining/
    Виж целия пост

    Започнете да пишете...

    Страница 1 от 1

    Общи условия