Термин юни 2022

  • 54 890
  • 753
# 255
Здравейте, има ли тук бременни притежателки на котка/котарак?

Смятате ли да се разделите с него/нея по време на бременността?
Здравей ,ние имаме котка и чихи и мислим просто в началото да не ги допускаме в стаята при бебо .
Виж целия пост
# 256
Аз също съм с котарак, на една година е. Даже точно преди да разбера, че съм бременна, намерихме едно малко коте и го прибрахме. Та сега сме с две котки, но вероятно малкото ще го дадем на познати да го гледат. Правих си кръвен тест за токсоплазмоза - отрицателен е (и за настояща, и за минала инфекция). И ветеринарката, и АГто казаха са не се притеснявам, вероятността да се заразя с токсоплазмоза от котките била по-малка от тази да се заразя от сурово месо или неизмити плодове/зеленчуци например. Естествено почистването на тоалетната най-добре да го поеме друг. Доколкото четох предаването на токсоплазмоза от котката към човек ставало само чрез изпражненията - тоест при галене или хапане няма как да стане.
Засега ще задържим котките, но бъдещето ще покаже. Защото големият е доста агресивен и не знам дали ще ми е спокойно.
Виж целия пост
# 257
Аз също имам котка на почти 4 г., обичам я страшно много, имаме си я от бебе, не мога да си представя да се разделя с нея, даже когато сме в отпуск и пътуваме, я даваме на съседите, които също много я обичат, и ги притеснявам постоянно да ги питам как е. Така че, живот и здраве догодина когато бебето се появи (много се моля този път наистина да стане), Лея ще бъде първата, която ще го подуши.
Виж целия пост
# 258
Здравейте дами,аз съм вече,малко кака на четиридесет с голяма дъщеря,но и аз днес видях двете чертички на теста. Твърдо съм решена да оставя бебето, независимо от възрастта ми и голямата разлика с каката,така че се надявам да ме включите в редиците си. Термина си го сметнах 09.06.2022.
Виж целия пост
# 259
Добре дошла Simple Smile

Кака, леля - няма да се даваме! И аз съм значително по-възрастна от повечето момичета тук, но най-важното е да сме здрави и да имаме здрави бебета на финала 🤗

На колко е твоята голяма дъщеря? Моята е на 12 Simple Smile

Здравейте дами,аз съм вече,малко кака на четиридесет с голяма дъщеря,но и аз днес видях двете чертички на теста. Твърдо съм решена да оставя бебето, независимо от възрастта ми и голямата разлика с каката,така че се надявам да ме включите в редиците си. Термина си го сметнах 09.06.2022.
Виж целия пост
# 260
И моят син е н 12 😁 Ще е интересно, само да сме живи и здрави. Като за първи път се чувствам, всичко съм забравила😉
Виж целия пост
# 261
Голямата е на 17, много се радва и вълнува. Дано изкараме лека и романтична бременност и да се радваме на здрави и пухкави бебчета. Този път много рано ми започна гаденето 🤗🤗🤗
Виж целия пост
# 262
Момичета, вече казахте ли на роднини за щастливата новина, или ако не кога смятате да кажете?
Виж целия пост
# 263
Момичета, вече казахте ли на роднини за щастливата новина, или ако не кога смятате да кажете?
Аз почвам 8г.с. и все още никой не знае,мислим за Коледа да им кажем
Виж целия пост
# 264
Искаше ми се да издържа до 12та седмица и да съм минала бхс, но сега съм в 10та и вече нямам търпение да споделя, може би ще е скоро.
Виж целия пост
# 265
Ние сме казали само на родителите, защото бременноста започна с проблеми и трябваше да оставяме голямата ми дъщеря при някой докато ние се разхождаме по спешното..
Виж целия пост
# 266
Момичета ,какъв лек имате срещу повръщане ?
Доктора ми изписа Деган 3×1 ,който грам не помага ...
Виж целия пост
# 267
Момичета ,какъв лек имате срещу повръщане ?
Доктора ми изписа Деган 3×1 ,който грам не помага ...

Една акушерка ми препоръча вода с лимони и лукчета . Облекчиха ме до някъде ..
Виж целия пост
# 268
По темата за котките, изобщо не се притеснявам, баткото от както е роден е все с котките, вече 8 месеца си съжителстват заедно Grinning
Виж целия пост
# 269
За гаденето и повръщането мен лично много ме облекчава ментовия чай, както и резенчета захаросан джинджифил. По препоръка на моя док спрях за известно време да консумирам готвена храна и супи и се чувствам значително по-добре.  Но според мен е много индивидуално, просто трябва да откриете какво ви дразни като миризма и вкус.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия