Термин юни 2022

  • 54 905
  • 753
# 315
Такова течение (секрет) е напълно нормално за браменноста. Даже се увеличава. Стига да е бистро и без миризма.
Виж целия пост
# 316
Здравейте мамчета, тук съм да ви кажа ,че днес бях на преглед и доктора установи мисет аборт в 8 г.с. 😔😔😔😔 Лека бременност на всички и дано се запиша в темата "Термин юни 2023"" ❤❤❤
Виж целия пост
# 317
Здравейте мамчета, тук съм да ви кажа ,че днес бях на преглед и доктора установи мисет аборт в 8 г.с. 😔😔😔😔 Лека бременност на всички и дано се запиша в темата "Термин юни 2023"" ❤❤❤
Много съжалявам 😕 но не се предавайте!! След всяка буря изгрява слънце! Попринцип знам , че това е безсимптомен аборт , но вие имахте ли някакво чувство или някакви болежки?
Виж целия пост
# 318
Ох, Вики толкова много съжалявам, за това през което ти се налага да преминеш. Трябва време да мине и дано следващия път е много по- скоро от когато си написала и се завърнеш с успешна, здрава бременност. Аз също преминах през същото в началото на април бях в 10седм. Много е тежко, зная, но ето ме отново тук. Не губи кураж и скоро всичко ще е наред. За съжаление такива неща се случват доста по-често отколкото всички си мислим и не се обвинявай, за нищо. Може да е било ген грешка и да е за трое добро. Бързо възстановяване ти желая- физическо и емоционално.
Виж целия пост
# 319
Благодаря ви момичета, а за симптомите.. абсолютно нищо не усещах. Нямаше болка ,нито придърпване и точно това ме усъмни. При първата ми бременност , бях много зле и със жестоко повръщане. А сега абсолютно нищо. ❤ Бъдете здрави ❤
Виж целия пост
# 320
Момичета, след първия преглед днес - записвам се и аз. Чухме ❤. Голямо вълнение! Термин 05 Юли, но ще е секцио и ще се ражда Юни.
Второ детенце, живо здраво, ще ни бъде. А бъдещият ‘батко’ е бебе на 11 мес. Как ще се справям, не знам!
Леко бременеене на съ-форумките и дано всичко да мине добре.
Колкото до симптомите - нищо нямах с първата бременност, но сега ми прималява и ми се повдига сутрин. Плюс търчене подир малкия - едвам събирам енергия да го облека и разходя…
Виж целия пост
# 321
Здравейте и от мен ☺️ На 31г съм, първа бременност - много искана и чакана вече 2 години! На 16.11 видях малкото човече и чух ♥️ - незаменимо чувство! Вече съм 9г.с.Термин -26 юни.
А за симптоми - аз съм с целодневно гадене от ден 1-ви на закъснението на МЦ и напрежение в гърдите.
Малко дълго стана, та така! Лека бременност и здрави бебчета  за всички!
Виж целия пост
# 322
Здравейте! Първа бременност установена в 9г.с. като отидох на лекар за съвсем различна причина. Лекуваме безплодие от началото на годината, имам правена лапароскопия за отстраняване на сраствания по тръбите и накрая се оказва, че дори по време на операцията аз съм била бременна! Малкото ми чудо ❤️
Мисля, че не е нужно да казвам колко съм притеснена за всеки следващ преглед и ако може тези, които вече са правили пренатален тест да споделят какви, къде и по възможност цената. В момента съм в 10г.с., термин 17 юни. Също така казали ли сте вече на родителите или все още не? Ние сме на тръни и искаме поне първите изследвания да минат.
П.с. Честит ден на християнското семейство! Да сте живи и здрави и всички да гушкаме здрави бебчета другата година 🍀
Виж целия пост
# 323
Здравейте! Първа бременност установена в 9г.с. като отидох на лекар за съвсем различна причина. Лекуваме безплодие от началото на годината, имам правена лапароскопия за отстраняване на сраствания по тръбите и накрая се оказва, че дори по време на операцията аз съм била бременна! Малкото ми чудо ❤️
Мисля, че не е нужно да казвам колко съм притеснена за всеки следващ преглед и ако може тези, които вече са правили пренатален тест да споделят какви, къде и по възможност цената. В момента съм в 10г.с., термин 17 юни. Също така казали ли сте вече на родителите или все още не? Ние сме на тръни и искаме поне първите изследвания да минат.
П.с. Честит ден на християнското семейство! Да сте живи и здрави и всички да гушкаме здрави бебчета другата година 🍀
Добре дошла! Ние още не сме казали на никой,дори и децата все още не знаят.Ще правя пренатален тест и евентуално след него ,ако всичко е наред ще съобщим новината Относно теста се спряхме на Maternat genome цената е 1850 лв .,това е най- обширния вариант , който предлагат.Пробите се изпращат в Америка и резултатите излизат след 7 до 10 дни .
Виж целия пост
# 324
Здравейте. И аз да се представя, втора бременност на 42 г. .Имам момченце на 2г.  и 10 мес. И двете ми бременности са им витро. И аз ще правя пренатална тест, казаха ми, че моите години е задължително. Теста е Vision и струва 1100 лв. Много ми се гади, почти целодневно и целонощтно. И първия път повръщах много , но сега е направо * 2.
Виж целия пост
# 325
Здравейте, аз в момента съм 10+3 и бих казала, че последните два три дни ми е доста по-добре. Пак имам непоносимост към някои храни, но успявам да хапна доста повече неща, отделно имам доста повече енергия. Има ли други момичета при които симптомите вече не са толкова ясно изразени? От момента в който видях двете чертички, постоянно ми се спеше и ми се гадеше денонощно, макар и рядко да съм повръщала.
Виж целия пост
# 326
Здравейте, аз в момента съм 10+3 и бих казала, че последните два три дни ми е доста по-добре. Пак имам непоносимост към някои храни, но успявам да хапна доста повече неща, отделно имам доста повече енергия. Има ли други момичета при които симптомите вече не са толкова ясно изразени? От момента в който видях двете чертички, постоянно ми се спеше и ми се гадеше денонощно, макар и рядко да съм повръщала.
Аз нямам никакви симптоми вече .. даже се притеснявам. Имах сутрешно гадене в началото и болезнени гърди а вече и това нямам.. само сънливостта остана.. сега съм 11г.с . С първата бременност повръщах 24/7 целия 2ри и  3ти месец. А сега нищо 🤷♀
Виж целия пост
# 327
И при мен е само сънливост и умора, но в началото не можех да си отворя очите и да стана от леглото. Аз и сега главно лежа де, но се чувствам по съвсем различен начин. Гърдите ми също не са така болезнени като преди. Четох, че към края на третия месец при повечето жени симптомите отшумяват и втория триместър е най-приятния от бременността, но и аз честно казано се притеснявам. Скоро бях на преглед и има доста време до следващия.
Виж целия пост
# 328
И при мен сякаш се поуталожиха нещата със сутрешното гадене…
Виж целия пост
# 329
И аз да се похваля:) Направихме Maternat genome и всичко е наред! Чакаме момиченце, след двама младежи:) Утре съм на ранна фетална морфология при Д-р Виолета Стратиева и предстои да се похвалим на всички.
Аз имам ужасни киселини, което ми е много странно в толкова ранна бременност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия