💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 5 (26.09.-03.10.2021)

  • 106 162
  • 2 281
# 225
Елена и Семира са големите спирачки за отборите си.
Виж целия пост
# 226
Отвържете кануто на Елена ве! Стига се е въртяла в кръг!
Виж целия пост
# 227
Соня може да е злобна и да е интригантка, но трябва да й се признае, че е боец и се раздава в игрите. Определено добър играч.
Семира е тотал щета, чак ми е неудобно да я гледам.
Виж целия пост
# 228
Димо: "Соня гребе в права линия!"
Явно не е гледал визитката й.
Виж целия пост
# 229
Оф, как ме е яд с тази Елена!
Виж целия пост
# 230
При Туджаров гледат епизода Елизабет, Морунов, Неделчо и не знам още кой.


Добавям Семира.
Виж целия пост
# 231
Елена и Семира са големите спирачки за отборите си.

А Мани да не би да е предимство
Виж целия пост
# 232
АХхахаха ..
Мани - Може ли смяна Димо ?
Димо - Който се е хванал на хорото го играе докрай Мани.
Виж целия пост
# 233
Стоян как само гребеше, УАУ :о Браво
Горилата и той.
Най-много ми харесаха от мъжете:
1) Стоян
2) Рабухчиев
3) Морунов
Туджаров също бе учудващо бърз и съобразтелен

От жените:
1) Соня
2) Милена
и до там
шампионките зле. Мани и Семира без коментар.
Виж целия пост
# 234
Много тъпичка игра. Чакам да разбера каква е великата конспирация и кой ще е новият играч.
Виж целия пост
# 235
Скрит текст:
И аз мисля, че чисто като качество Шампионите ще са с класа пред другите две племена. Неучастито на Мани ще помогне на Бойците, неучастието на Поли ще е с негативен ефект за Приключенците.
Не виждаш ли че Паулина я бутат, и се опитват да я изкрат "Герой" Според мен приключенците ще са по-силни без Паулина.
Виждам добре.
Но Паулина е по-добра от Семира и Милена, от Семира разликата в класите е в пъти.

Тук съм съгласен!
Виж целия пост
# 236
Дечето що не си мъкна Манито той?
Щото Дечето два пъти по-лек от МанитУ.

Айде още една я боли.... Семира и тя кът Маниту....
Накрая ще се вземат Стоян и Мани! Simple Smile
Виж целия пост
# 237
Е, щом може да се влиза с придружител в предаването и след това да те носят по време на игрите, предполагам, че още повече хора, ще се вдъхновят да се запишат на кастинга за четвърти сезон. Sparkling Heart
Виж целия пост
# 238
Щом даваха че някой от жълтите реве, това значи че някой от тях е получил служебна елиминация, едва ли пак ще са на реката, щом Мани е на пъзела ясно е. Ха-Ха
Виж целия пост
# 239
На реката да отиват Паулина, Семира, Мани и Тупарев.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия