💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 5 (26.09.-03.10.2021)

  • 106 159
  • 2 281
# 1 050
Виж целия пост
# 1 051
Тежка битка,която ще се реши при сглобяването на руля в края.
Мани ще отърве кожата днес почти сигурно. Неделчо ще я спаси,като донесе победата на червените. А и сигурно тя ще е в лодката, т.е. пак ще я носят.
Виж целия пост
# 1 052
Каква е тази Манина орис...все на ръце я носят.
Виж целия пост
# 1 053
Във Фейсбук коментират някаква Кремена от Хасково, която ще влиза при червените.
Виж целия пост
# 1 054
От ФБ Милена на работното и място.

Виж целия пост
# 1 055
От ФБ Милена на работното и място.



Тя нали детски аниматор беше?
Виж целия пост
# 1 056
[quote author=Viliiv link=topic=1371395.msg43548528#msg43548528 date=1632913998
Моля някой по-паметлив от мен да припомни не се ли говореше миналата година,че са виждани участници да се разкарват ИЗ Царево . И то не под формата на тези екскурзии-подаръци дето им правеха,а напълно самосиндикално Wink
[/quote]
Миналата година Катя,докато са били в стопанството,е слязла до Лозенец по бански,била гладна  и стопанинът я срещнал, купил й храна и я откарал обратно.
Също така при резиденцията миналата година имаха един възрастен  човек охрана
Виж целия пост
# 1 057
Сега се сещам да попитам,някой гледа ли лайв-а на Туджаров вчера?
Аз хванас само последните няколко минути.Джери се беше включила и каза,че се готвела за догодина за ол старс.
Това сериозно ли беше,или...Thinking
Виж целия пост
# 1 058
За любимците на подукцията е разрешено, за другите е нарушаване на правилата.

Да не говорим за неадекватното поведение на Екатерина, която явно беше консумирала не само храна. Нооо това не нарушава правилата.
Виж целия пост
# 1 059
От ФБ Милена на работното и място.


Много е тъжно като човек няма родител зад гърба си или поне стабилен мъж, че да си стъпи на краката и да не му се налага така да се излага...., Защото много ме съмнява да й се занимава на Милена с тая работа....
Виж целия пост
# 1 060
Кой задник е милена по едрия или малко по едрия?
Виж целия пост
# 1 061
Рабухчиев
Виж целия пост
# 1 062
Милена във формата се прави на умряла лисица, но всъщност е от обикалящата форматите.



А тук никой не я е карал да се съблича.



Важното е да се покаже по телевизора.
Виж целия пост
# 1 063
Ляво...

Още от визитката си каза, че не и стигат парите и се налага да работи и като танцьорка. Не е някаква новина.
Виж целия пост
# 1 064
А Калоян дали е участвал в някакви тв формати ? Много ми е познат от някъде.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия