💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 5 (26.09.-03.10.2021)

  • 106 159
  • 2 281
# 1 125
АХахаха .. счупена фаланга на големия пръст на крака според Мани и ден по-късно качена на токчета. Дъртите циганки лъжат по-малко Simple Smile
Явно Манито е надминала учителите си Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 1 126
Само през първия сезон допуснаха разпадането да се случи през петата седмица и не беше особено удачно като решение.
Направо си беше едно от най-неудачните им решения.
Виж целия пост
# 1 127
Паулина е мега нагло и противно същество. Дори Семира не може да ме подразни толкова.
Виж целия пост
# 1 128
Като гледам Стратимир, имам желанието да го потопя във вана с вода и белина. Имам чувството, че има насъбрана мръсотия по себе си от години.
Виж целия пост
# 1 129
Валентин обаче има много точна преценка за качествата на играчите в племето.
За мен също Поли,Стратимир и Туджаров са в много от игрите заменяеми.
Виж целия пост
# 1 130
Стратимир и той тотал щета като поведение.
Неделчо вече прекалява с това избухване. Дразни.
Виж целия пост
# 1 131
Неделчо не бива да крещи, но е прав, че племето му от началото го подценява постоянно. Соня във всяко интервю твърди, че се представя толкова зле, колкото Мани.
Виж целия пост
# 1 132
Неделчо да мълчи, че и той като Стратимир е за ваната с белина.
Виж целия пост
# 1 133
Горкият Калоян.
Виж целия пост
# 1 134
Носи Мани да те лае!!!
Виж целия пост
# 1 135
18 дена? От началото на предаването са минали 26 дена .... хм, е, колко са им дълги седмиците? Flushed

Мани е отвратителна с това кудкудякане срещу .... ами ... срещу  всичко и всички
Виж целия пост
# 1 136
Ама много са прости Неделчо и Мани! Много. Тя Соня с едно изречение е по-убедителна от тях.
Виж целия пост
# 1 137
Соня превъзхождала Неделчо? Верно ли? Хахахахахахах глупости. Соня милата - много нереална самооценка.
Виж целия пост
# 1 138
Неделчо за втори път го показват, че не умее да разговаря. И преди съм го писал - викат като на Женския пазар ..
Виж целия пост
# 1 139
Симеон ще им е пример и ще ги води?
Е, поне ще им лови жива храна Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия