💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 5 (26.09.-03.10.2021)

  • 106 159
  • 2 281
# 1 230
От професионално монтираното промо си личи, че е отказала Паулина, защото се ядосва. Голяма грешка на Паулина. Или е много глупава или държи да участва в още една нагласена от продукцията битка за спасение.
Виж целия пост
# 1 231

Чудя и се мая тази Елизабет сама ли си завира пликчетата в дупето или имат и такива гащички?

Мне. Нали се сещаш, че от тоя глад на реката и дупето гладува, та квото може да хапне - захапва тутакси Joy
Виж целия пост
# 1 232
Ох, тая пък пак ще държи сметка.. леле
Виж целия пост
# 1 233
Браво на шампионите! Много ме радват тази вечер!
За жените при бойците да питам. Откъде ги намират тези джуконди?! И то в градация- Мани, Соня, новата /не запомних името/.  Трагедия!
Виж целия пост
# 1 234
Кой ѝ е виновен на Паулина за това, че отказа имунитета?
Виж целия пост
# 1 235
kamelia m, гледам, че не четеш с разбиране и преиначаваш. Твой проблем.
Виж целия пост
# 1 236
Как гледа милата.. Grinning
Виж целия пост
# 1 237
Добре обоснована номинация на Туджаров.
Паулина сбърка, че не взе трита гласа е моето мнение. Това е игра и трябва да се играе УМНО.
Може би прекалено високата и самооценка я спря. И вярата, че е много по-добра от Семира.
Виж целия пост
# 1 238
Уоу, Туджаров направо отстреля раненото  животно, да не бави стадото.. Simple Smile
Пък Стратимир вече ще стане да ги бие. Направо да ги номинират с Паулина и да излизат да се женят Simple Smile
Виж целия пост
# 1 239
Стратимир всеки момент ще припадне.Влюбен ли е в Паулина,или на мен така ми се струва?Имам чувството ,че е готов сам да падне ,ама тя да продължи .Това мъж да си, като им завъртят главата става страшна работа ....
Виж целия пост
# 1 240
Ох, как искам да съм там и да ѝ кажа на Полито защо я намирам - защото е с отвратителен характер.
Виж целия пост
# 1 241
Горкият човечец! Полина е кречетало, надявам се скоро да освободи екрана.
Виж целия пост
# 1 242
Стратимир всеки момент ще припадне.Влюбен ли е в Паулина,или на мен така ми се струва?Имам чувството ,че е готов сам да падне ,ама тя да продължи .Това мъже като им завъртят главата стават страшна работа ....
Напомня ми на Георги (победителят във втори сезон на "Къртицата"), който беше влюбен в Ивайла Бакалова и реакцията му при нейната потенциална номинация. Той рева, обръща столове, докато накрая друг играч целенасочено не предотврати номинацията на Ивайла.
Виж целия пост
# 1 243
Бих бутнала лиглата от някоя скала. Толкова ми харесва.
Виж целия пост
# 1 244
Полина ми става все по-противна!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия