Времето отминава,февруари приближава и коремче наедрява!

  • 12 838
  • 303
# 240
Здравейте мамчета!!!
и аз се записах за 14-ти и 16-ти  newsm80 .Дано се съберем повече  Grinning
Лек ден на всички
Виж целия пост
# 241
Здравейте, ние пък снощи претърпяхме катастрофа и сега е едно ходене по мъките. Много се изплашихме но слава богу нищо  ни няма колата не знам дали ще става за нещо Sad
Искам да попитам аз много се изплаших и треперих повече от час непрекъснато ама като е минала една нощ нали не би трябвало да има проблем, пих но-шпа, магнезии и валериан и се успокоих, бебчо порита малко вечерта и сега си мърда нормално, нищо не ме боли дано всичко му е наред  Praynig
Иначе ни удариха странично и то не от мойта страна ама днес ме боли циалото тяло без коремчето дано и така си остане много се притеснявам
Виж целия пост
# 242
joya, миличка съжалявам, че е трябвало да преживеете това. Слава Богу, че сте добре. За твое успокоение можеш да звъннеш на доки или да отидеш да видите бебче. Ти сигурно си му предала от емоциите и може да е неспокойно. Вярвам, че всичко му е наред, не се безпокой.
Виж целия пост
# 243
joya, щом бебчо шава, би трябвало всичко да е наред, но и аз бих отишла на преглед за всеки случай. Другото, което бих те посъветвала със закъснение е да потърсиш някоя баба да ти лее куршум. Не трябва да се преспива със уплаха, ама карай. И днес не е късно. Не ги подценявай тези неща още повече сега. Не искам да те плаша с бабини девитини, но отиди моля те!
Виж целия пост
# 244
joya, посети лекарят си. Задължително да те погледне на видеозон. Много ви се насъбра на вас напоследък. Опитай се да почиваш тези дни. И вечер си пийвай топло мляко с мед. Стискам палци всичко да е наред!
Виж целия пост
# 245
joya съжалявам за станалото.Много неприятно, но важното е, че всички сте добре.Надявам се и на бебчо да му няма нищо.И аз като cvetelinka ще те посъветвам да се обадиш на доктора си и да видите бебчо.Вярвам, че всичко е наред стискам палци и не се притеснявай.
Виж целия пост
# 246
joya, за да си спокойна поискай доки да те види на видеозона! Стискам палци и се моля всичко да е наред Peace Praynig
Много са неприятни тия ПТП-та! Добре ,че няма сериозни последици! И да ти леят коршум не е лошо,както казва Wish! Ти само си казвай ,че вече е минало и бъди спокойна! Hug
Виж целия пост
# 247
Joya,

добре, че вие сте живи и здрави...
Сигурно си се изплашила ужасно. Наистина за твое спокойствие можеш да идеш при доктор, но едва ли има някакви последствия за бебчо. 
Понякога като му тръгне накриво на човек ... Sad . Стискай зъби, след буря винаги изгрява слънце...
Виж целия пост
# 248
joya, иди на лекар сигурно ще види бебето и ще те посъветва много да си почиваш от тук нататък, четох някъде че бременни които претърпят падане или катастрофа им препоръчват много почивка, стискам палци

wish, честито, желая ти много любов и щастие.
впиши ме и мен моят термин е 5 февруари, бебчо е момче
Виж целия пост
# 249
Joya, много неприятно! Наистина много ви се насъбра напоследък... Но както си говорихме с една колежка сутринта - в живота има лоши и трудни моменти за да можем да оцинем и да се насладим на хубавите! Стискам палци с това да приключат неприятностите ви и да ви се случат куп хубави неща!!!  Praynig Погали бебчо, а таткото да го цунка и се успокой - заради него!
p.s. Като казах таткото да го цунка - напоследък много ме е яд, ча не мога да си цункам корема, т.е. беба. А толкова ми се иска! И все досаждам на таткото да го целуне от мен  Laughing
Виж целия пост
# 250
Мила Joya, стискам палци бързо да ти мине уплахата, която си насъбрала и за твое успокоение ще се присъединя към съвета на другите момичета да идеш на лекар
Виж целия пост
# 251
Здравейте , момичета така се радвам че ви намерих. newsm03 Казвам се Янка ,а моят любим - Светослав. И двамата сме на 23 години от град Русе. Щяхме да имаме близнаци , но ги изгубих на 31.12.2004г. бях в 2-3 месец  smile3518 ,но не загубихме вяра и на 18 февруари 2007 г. ще увеличим бройката на нашето семейство  baby очакваме нашето първо бебче. Желая късмет на всички чакащи да видят двете чертички и на тези, които са ги видели вече    thumbsup
Вече съм в 6-ия месец и е напълно сигурно ,че ще си имаме момиченце.  newsm44
Виж целия пост
# 252
Joya, съжалявам че ви се е случило това и се радвам, че сте добре. Почивай си и не си мисли какво е можело да стане...   bouquet

Яшо, добре дошла  Hug
Виж целия пост
# 253
Яшо, добре дошла , радвам се ,че още една Русенка се присъедини към нас!  Hug Simple Smile
Виж целия пост
# 254
Добре дошли Яшо и nnnn! Добавих ви в първа страничка! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия