🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 4 (27.09 - 03.10) 🐄

  • 35 286
  • 788
# 600
Оффф, надявах се, че този сезон ще се откажат от тока, но не би. Наивно смятах, че след ужаса със Стоян миналата година ще зарежат тока, ама на.
Симпатични са ми и двамата дуелисти и не ми се иска никой да си тръгва. Радвам се за Боби, че успя да се върне в дуела.
Виж целия пост
# 601
Изглежда бавен по трасето Боби, но ще направи най-вероятно три или по-вероятно четири курса.
Според мен Коцето ще направи поне пет курса тук.

Познах, че ще прави четири курса Боби
Виж целия пост
# 602
Браво на Коцето! Сложи Боби в малкия с джоб дотук.
Виж целия пост
# 603
Иван и Андрей се посират да викат...човек като нищо ще направи паническа атака. Злобни  и дребни опосуми.
Виж целия пост
# 604
Коцето би тука.😀
Виж целия пост
# 605
Браво на Коцето, смаза го в тази игра.
Който и да остане от двамата ще е мишена за останалите мъже.
Ако остане Коцето ще отнесе и Цоньо според мен.
Виж целия пост
# 606
Много се смях с Джери. Браво на него!
Виж целия пост
# 607
Който и да остане от двамата ще е мишена за останалите мъже.
Ако остане Коцето ще отнесе и Цоньо според мен.
Виж целия пост
# 608
Аз ще се радвам да остане и да бие Цоньо. 😀
Виж целия пост
# 609
11:7 за Коцето, 4:1 игри.
Много слабо представяне от Боби, отдавна не се бях заблуждавал така в играч. А и по анкетата си пролича, че масово всички залагаха за Боби. Масова заблуда.

Отново хубава игра.
Коцето ще има предимство по минаването по трасето, Боби на ритловицата и на рязането би трябвало да е по-бърз.
Предвид колко време остава до 22:00 мисля, че това са последните минути на Боби във Фермата.
Виж целия пост
# 610
В основата си човешкото общество си остава в стадия на гладиаторските битки, дай му хляб и зрелища. Имам предвид, че този ток ми идва малко нецивилизовано състезание.  Иначе браво на Коцето, неочаквано добър състезател е, не защото противникът му е слаб, напротив той се оказа добър и нахъсан. Какви сили крие това тяло с нежна душа, хахаха.
Виж целия пост
# 611
Хм, доста добре минава по трасето Боби.
Може да има и седма игра, не виждам как Коце ще е по-бърз в тази игра.
Виж целия пост
# 612
Нещо не виждаам как Коце ще бие на тази битка.
Виж целия пост
# 613
Предвид колко време остава до 22:00 мисля, че това са последните минути на Боби във Фермата.
И аз това си мислех преди малко, но няма да е за първи път да приключат след 22 ч. Което все пак е някаква надежда, че Боби може и да победи. Но шансовете все пак са много ниски.
Оооо, то и рекламен блок имааа...
Виж целия пост
# 614
Боби се отсрами по трасето. Добре се движеше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия