Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (115) - октомври 2021

  • 146 826
  • 2 164
# 60
Сикрет, виж маслините дали са в срок на годност, на мен ми изпратиха доста стари... Всичко друго иначе е супер 🍀
Виж целия пост
# 61
Привет, прекрасни! 🤗
Слънчев, красив и късметлийски октомври!🌺🍂🍃🍁
Захарче, Станимир, отново благодарности за отделеното време!
Споделям линк за тестване на продукти от DM с регистрация:
https://www.facebook.com/144437195627488/posts/6307480562656423/
Виж целия пост
# 62
Като ги опитаме,ще разберем Grinning.А узото-задължително довечера ,ще си го отворим. Grinning
Виж целия пост
# 63
Обаждат се от Метро за играта с Маги, със 150 лв. ваучер за пазаруване в Метро съм. Онзи ден си взех и 500 лв. карта за играта на P&G пак от Метро. Явно там ми е късмета.
Виж целия пост
# 64
На мен ми пристигна Hero box от Игра на Лидл, хубава е кутията, беше изненада какво ще има вътре, моята е със сурови ядки 5 пакета различни , барчета, био сокове, все неща, които обичаме. Около 60 лв е стойността на нещата вътре, имаше отделно и волейболна топка. Постарали са се, сега имат пак игра в инстаграм.

Още съм в търсене на Мимоза в София. Не мога да намеря, обиколих и Дар, както писахте тук, но нямат. То играта ще свърши, докато намеря. В 20 магазина ходих, никъде няма. Вече не знам къде да проверя.
Виж целия пост
# 65
Бях забравила и София мел.. А дано ни огрее! 🍀
Виж целия пост
# 66
т.х. Мимоза открих в магазин Буров.
Някой получи ли п.з. Ултрабланка тест от DM ? В мейла пишеше, че до края на месеца (септември) ще се получи чрез куриер на пощенски адрес, но до момента няма нищо...
Захарче, Станимир, Flowers Bouquet
Виж целия пост
# 67
т.х. Мимоза открих в магазин Буров.
Някой получи ли п.з. Ултрабланка тест от DM ? В мейла пишеше, че до края на месеца (септември) ще се получи чрез куриер на пощенски адрес, но до момента няма нищо...
Захарче, Станимир, Flowers Bouquet

Получих я отдавна
Виж целия пост
# 68
💥 София Мел : "Тегленето на печелившите в томболата е на 04.10.2021г. и те ще бъдат обявени на уеб сайта promo.sofiamel.bg в рамките на 3 работни дни."
Виж целия пост
# 69
Кой я донесе? ( п.з. от ДМ) Благодаря!
Виж целия пост
# 70
Кой я донесе? ( п.з. от ДМ) Благодаря!

Спиди
Виж целия пост
# 71

Наскоро от сникърс дадоха два таблета от общо пет в едно теглене на мъж и жена съпрузи участвали с едно и също дете на снимките..ми можеха пък да изберат някой друг за разнообразие ама така си решили и никой нищо не може да им каже.
Още ми е тъпо че така направиха да дадът на една семейство... найстина можеше да зарадват някой др така ли не видяха, "интересни" снимки сред другите участници
Виж целия пост
# 72
Печелившите от играта на нестле в лидъл за абонам за уча се..ей ама тоя лидъл пък и метро истински не ме обичат..и децата не искат да я ядат тая зърнена закуска ще черпя гълъбите пред блока поне те да се зарадват..

1.  0897823xxx (330947)
2.  0898341xxx (81059)
3.  0898424xxx (223533)
4.  0899332xxx (462410)
5.  0888424xxx (937465)
6.  0879829xxx (133710)
7.  0897982xxx (353246)
8.  0877636xxx (775678)
9.  0898301xxx (242386)
10.  0889444xxx (583383)
Виж целия пост
# 73

Наскоро от сникърс дадоха два таблета от общо пет в едно теглене на мъж и жена съпрузи участвали с едно и също дете на снимките..ми можеха пък да изберат някой друг за разнообразие ама така си решили и никой нищо не може да им каже.
Още ми е тъпо че така направиха да дадът на една семейство... найстина можеше да зарадват някой др така ли не видяха, "интересни" снимки сред другите участници
Определено имаше очевидно много по-креативни снимки. Освен семейството с 2 таблета на мен ми се стори, че се повтаря едно момиче, което сега беше на някаква поляна, а предишната печеливша снимка е с една пазарска количка. Да не говорим за " креативните" снимки със захапани празни опаковки. Определено понагласено изглеждаше всичко в този конкурс.
Виж целия пост
# 74
Честит октомври, да е здрав и късметлийски!
Да се похваля, получих си днес тротинетката от Морени. Heart Eyes Ще мине малко време преди да я пробваме, защото я пазя за повод, но момчетата ще са много щастливи. Hug
Чакам феъри в Кауфланд, както и Милка.
Късмет на всички! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия